Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek ha senki se fogad...

Mit tegyek ha senki se fogad el úgy, ahogy vagyok? 21F

Figyelt kérdés
Leszögezném, hogy nem vagyok egy ronda ember, de szőke herceg sem. Mégis ennyi ugye nem elég senkinek.(ami nem is baj) De én úgy érzem maga vagyok a szerencsétlenség megtestesítője. Unalmas vagyok, visszahúzódó, nem tudok sokat beszélni úgy mint mások. Persze van amit én is szeretek, de azok meg nem épp vonzó hobbik: játszani, olvasni, animét, sorozatokat, filmeket nézni, főként a Marvel filmeket. De ha beszélek egy lánnyal, akkor minden csak egy ideig megy jól, aztán megun. Az se segít sokat, hogy még mindig szűz vagyok és önbizalmam nincs.

2018. okt. 7. 12:05
 1/7 anonim ***** válasza:
keress animés vagy könyveket kedvelő lányt. Szerintem a gond nem veled van, hanem egyszerűen rossz emberekkel próbálsz beszélgetésbe elegyedni. Akiknek nem hasonlít a tiédhez az érdeklődési köre azzal nem sokáig lesz miről beszélni. Nekem egyébként hasonlók a hobbiaim mint a tiéd és még csomó ilyen lány van :) 18l (jártál már conon?)
2018. okt. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én 33 és szintén zenész

de már leszarom az egészet

2018. okt. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én 19 éves lány vagyok. Animés, könyvbolond,foci mániás. Egyszerre Marvel és DC fan.
2018. okt. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok, bár nekem még hobbim sem igazán van, ritkán van olyan tevékenység, ami tényleg le tud kötni. A mai trendeket, celebeket sem követem, ismerem, szóval soha nincs közös témám a korombéliekkel. 18/L
2018. okt. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szia! Ha gondolod, írj üzenetet! 25/L.
2018. okt. 23. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

!!!!!Szia!!!!!

HA valaha is visszanézel erre a kérdésedre!!! ÍRJ! kérlek szépen, mi már beszéltünk régebben!! de sehogy nem tudlak elérni!!!

2019. ápr. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Októberben kezdtünk el beszélgetni viberen,van egy irtó cuki kutyád.


Hogy tudd ki vagyok:. írtam hogy szeretnék patkányokat, ami lett is, meg is mutattam, mielőtt megszakadt volna a beszélgetésünk küldtem egy képet magamról.. Kék szemem van ami a képen is látszik remélem..


kérlek írj! Nagyon sajnálom tönkrement a telefonom.. a kártya is oda lett.. Ja és ne ijedj meg, megvan a régi felhasználóm is csak jelenleg nem tudom használni,mert jelentve lett, állatos kérdéseknél, leginkább macska- kérdéseket teszek fel. Szerettem volna többet..sokkal többet! ebből a beszélgetésből.. Beszélgettünk lolról is de nem adtad meg a felhasználód,meg szerintem én sem, akkor még nem nagyon értettem..


de ide is írhatsz,feltétlen figyelem ezt a fiókot.

.

:

:

:

:

:

:


:

::

:

:

2019. ápr. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!