Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért törölt ki a lány az...

Miért törölt ki a lány az ismerősei közül facebookon, ha nem bántottam meg és egy rossz szavam se volt rá?

Figyelt kérdés
Ő azt mondja azért mert összejött egy fiúval.Ezért viszont nem kell megszakítani valakivel a kapcsolatot akivel eddig jóban voltunk.Vagy fél hogy féltékeny lesz a barátja?Nekem amikor volt barátnőm akkor is beszélgettem mellette más lányokkal is.Nem szakítottam meg egy lánnyal se a kapcsolatot,akivel jóban voltam csak azért mert lett egy barátnőm.
2018. okt. 9. 13:32
 1/6 A kérdező kommentje:
Vagy kérdezhettem volna azt is,ha ti összejöttök valakivel,kitörlitek az összes ellenkező nemű ismerősötöket nehogy féltékeny legyen a párotok?
2018. okt. 9. 13:35
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Gondolom féltékeny a barátja, ezért tette. Én nem törölnék senkit emiatt, sőt, ha valaki ezt kérné tőlem akkor az illető lenne az, akit törölnék az életemből, semmilyen szinten nem tűröm el a féltékenységet. Ettől függetlenül időnként törlök mindenkit, akivel hónapok/évek óta nem beszéltem, nem látom értelmét annak, hogy olyan ember legyen az ismerősöm, akivel kölcsönösen nem érdekeljük egymást és nem vagyunk egymás életének a részei.
2018. okt. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mi kölcsönösen érdekeltük egymást amíg össze nem jött a másik fiúval.Egyik nap még azt beszéltük meg hogy nemsokára találkozunk,másnap már nem voltam az ismerősei között.
2018. okt. 9. 13:58
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ilyet felejsd el.
2018. okt. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el, lépj tovább. Az ilyen embereket zárd ki az életetből, így mindenkinek jobb lesz. Ami nem megy azt nem kell erőltetni...
2018. okt. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát ez baromi gáz, sajnálom, de szerintem is felejtsd el a csajt. Majd amikor szakítanak akkor megint jelentkezni fog nálad és megy majd a nagy bocsánatkérés (ez a fajta mindig ezt csinálja), ekkor majd jusson eszedbe az, hogy mennyit jelenthettél neki, ha csak így szó nélkül ejtett valami féltékenykedő gyökér miatt..
2018. okt. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!