Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért ilyen nehéz ismerkedni...

Miért ilyen nehéz ismerkedni interneten?

Figyelt kérdés

Magányos vagyok. Neten próbálok ismerkedni, de egy idő után mindenkivel abba marad a beszélgetés. Pedig ők is magányosnak érzik magukat.


Üdv

21F


2018. okt. 22. 23:03
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Előbb-utóbb mindenkivel elfogy a téma, szerintem inkább közös programok kellenek.
2018. okt. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az emberek nem hallgatni szeretnek, hanem beszélni és érdekes történeteket hallani. Ahhoz, hogy jól tudj meghallgatni másokat, vannak módszerek. Ahhoz, hogy jókat tudj storizni, kell egy élet, amiről lehet sztorizni, az meg nem a 4 fal között fog megtörténni.
2018. okt. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Én is az vagyok, én nem is mernék írni senkinek.. De már azt is rossz látni hogy a plázaribiken kívűl nem sok esély van egy normálisabb emberre... Ilyen depressziós normális gondolkodásó emberek visszahúzódnak, van aki meg is szokja a magányt. Én nem is látok kiutat belőle.

F

2018. okt. 23. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2018. okt. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Talán nem neten kéne ismerkedni,főleg akkor nem ha mégcsak nem is találkoztok élőben.
2018. okt. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Most a kérdés barátkozásra vagy párkeresésre vonatkozik?


Mert ha előbbi, akkor annak több oka van:


-nincs is igazán megfelelő magyar oldal az ismerkedésre. én anno chat huról találkoztam jó pár emberrel, van, akivel most is tartom a kapcsolat. nos, a chateknek annyi, alig járnak már fel, aki meg fent vannak, szinte mind idióták

-ha komolyabb, melankolisabb ember vagy, még nehezebb, mert az emberek a felszínesebb kapcsolatokat szeretik és a heherésző bohócokat. ha mondjuk mélyebb beszélgetésekre vágysz, vagy mondjuk utaznál, túráznál, akkor nehéz helyzetben leszel

-aztán van az, amit az egyik válaszoló írt: értelmesebb, visszahúzódóbb emberekkel nagyon nehéz ismerkedni, még megtalálni őket is nagyon nehéz


„de egy idő után mindenkivel abba marad a beszélgetés. Pedig ők is magányosnak érzik magukat.”


a legtöbb ember tesze-tosza, fél, vagy azt se tudja, mit akar. régebben velem is ez votl sokszor. hiába beszélgettem el emberekkel, vagy visszatáncoltak, mert mégsem akartak komolyabban ismerkedni, vagy izéé..nemjó mert túl idős/fiatal/férfi vagy sosem ér rá, vagy rájön, h mégsem akar komoly dolgokról beszélni stb.

2018. nov. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!