Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti mit szoktatok csinálni, ha...

Ti mit szoktatok csinálni, ha nagyon egyedül érzitem magatokat és vágytok a szeretetre?

Figyelt kérdés
Ez elég bonyolult és talán hülye kérdés is, mert mit is lehetne, de hátha van valami jó tipp/ szokás.
2018. okt. 29. 01:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Én ha nagyon rosszul érzem magam, vagy beteg vagyok, akkor micimackót nézek (mert kiskoromban nagyon szerettem), vagy river cottage-ot (ugyan azért), ha meg nem olyan súlyos a helyzet akkor valami mást (sorozatot, animét) amit már láttam és tudom, hogy nincs benne semmi zavaró szituáció,v agy fordulat.
2018. okt. 29. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én folyton így vagyok vele. de csak szenvedek.. Évek óta. Nem vagy egyedül, szerintem próbáld meg lefoglalni magad azzal ami érdekel, például PC vagy ilyesmi... De ne törődj bele és ne add fel mert olyan leszel mint én :D
2018. okt. 29. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Akkor haza ugrom anyához dumcsizni kicsit vagy bárkit aki ráér beszélgetni.

Magány ellen egy társaság a legjobb. Nekem ez vált be. “Beszélgetni”

2018. okt. 29. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Olyankor csak magammal foglalkozom. Szépítkezek, arcpakolás, kencéimet rendezgetem szanálom, körömlakkozok, ilyesmiket.
2018. okt. 29. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%

Nálam olyan nincs, hogy nagyon vágyom a szeretetre, meg tanultam hogy nem szabad függni senkitől, főleg nem érzelmileg.

Sokszor egyedül vagyok, mindig lefoglalom magam valamivel, sosem hagyom azt, hogy unatkozzak.

Ha nagyon rámtör a magány, akkor mivel én hívő vagyok, Istenre támaszkodom, ő mindig velem van, és kiűzi belőlem ezeket az érzéseket.

Ne csak várd, hogy mások szeressenek, te adj szeretetet másoknak, és egyszer valakitől visszakapod!

2018. okt. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2-vagyok)) Úgy látom mások se nagyon foglalják el magukat.. De ez nálatok ritka, vagy mint én 0-24 egyedül vagytok?
2018. okt. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Mickbro ***** válasza:
Iszom egy pohár bort, vagy kettőt.
2018. okt. 31. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!