Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Teljesen elszigetelődtem a...

Teljesen elszigetelődtem a rossz fogaim miatt, és nagyon szomorú vagyok. Megnyugtatnátok, hogy ne féljek ennyire?

Figyelt kérdés
Eléggé szomorú vagyok mostanában és azt is tudom, hogy miért. Rosszak a fogaim. Múltkor voltam fogkőeltávolításon és úgy érzem, hogy lepolírozták az egész fogzománcot az elülső fogaimról. Azóta érzékenyek nagyon. Ráadásul az egyik fogam ki is áll. Azt mondták, hogy szabályozni is kell, de nagyon félek, hogy ha akkor is le kell polírozni a fogaimat, akkor még érzékenyebbek lesznek. Még csak 18 éves vagyok és már nagyon bánom, hogy kis koromban nem vigyáztam jobban a fogaimra. Most szégyellem őket. Mostanában nem merek nevetni társaságban, de még beszélni se. És annyira szomorú vagyok, mert a fogak nem képesek regenerálódni. Van barátom is, és attól is felek, hogy ő esetleg elítél, csak nem mondja el nekem. Olyan kilátástalannak látom a helyzetem. Tudna valaki valami megnyugtatót írni nekem? Teljesen el vagyok keseredve. :(

2018. okt. 30. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem e valami gyöngyszemek a fogaim, csak műtéttel lehetne 100% os, de ha vagy annyira szerencsés hogy melletted van valaki aki tényleg szeret, és van esze, akkor e miatt sose fog elhagyni :)

17f

2018. okt. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nem tökéletesek a fogaid, attól még ugyanolyan ember vagy, mint a többi. Mindenkinek vannak hibái, valaki rejtegeti, valaki felvállalja ezeket, csak rajtad àll miként vélekedsz.
2018. okt. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
En kiskoromban kitortem az elso fogaimat. 18evesen potoltak ki. Addig szenvdtem. Ejszakai fogszabalyzot hordtam kb.10evig. Most lassan 30 vagyok es boldog. Sokaig voltam egyedul.a fogakat rendbe leht hozni gyujtsel ra penzt. Ne izgulj ez minimalisan fogja befolyasolni az eleted.
2018. okt. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Igen, én is szerencsésnek érzem magam, hogy van aki így is szeret. :)
2018. okt. 30. 20:41
 5/6 Mickbro ***** válasza:
Ne hagyd, h polírozzák a fogaidat, mert tényleg elvékonyíthatja a zománcot.
2018. okt. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben, Akkor majd megmondom hogy ne polírozza.
2018. okt. 31. 05:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!