Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Borzasztóan magányos vagyok,...

Borzasztóan magányos vagyok, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Igazából egy adott személy hiányzik akivel már nem tudok beszélni (szakítás). Soha egy szakításom sem viselt meg ennyire. Mindig is sikerült lefoglalni magam valamivel. Most itt a hosszú hétvége én "bagoly" vagyok az a kevés barátom aki van pedig nem ráadásul végig dolgoznak is. Próbáltam filmet nézni, de hamar meguntam. Nem tudom mit tehetnék :/ F

2018. okt. 31. 22:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Esetleg egyedül elmenni bulizni?

Vagy egy másik lányt találni?


Nekem is hiányzik az exem, ő egyben volt nekem a barátnőm és a legjobb barátom :)

Nincsennek barátaim szóval érted mire értem.

Megviselt a szakítás és ugye jön majd a szülinapom és az érdekes, hogy nekem meg az exemnek ugyanakkor van. Jönnek a magányos ünnepek :) Anyám és öcsém van ennyi.


Szóval átérzem kedves kérdező

2018. okt. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is itt ülök szenvedek mint minden egyes nap. Eddig én segitettem, de jelenleg a pengén és a késen kívűl nem tudok mit ajánlani.. Nem mint ha ajánlanám.. De ha páwa gyerek lennél akkor nem itt adnád ki te is magadból a dolgot, szóval gondolom nem egy ribit akarsz aki nem is szeret... De erre elég kevés az esély. Nem fogok hazudni.
2018. okt. 31. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 dagadtférfi35 válasza:
Sajnos. . . . Egyre többen vagyunk magányosok. Legyen az féri vagy nő. Fiatal, vagy öreg.
2018. nov. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egyre több a magányos, mert a világ nem emberi értéket értékel, hanem a testi, az anyagi dolgokat.


DE!!! nem az a megoldás, hogy beülünk a sarokban, nyalogatva a sebeinket, és sajnálgatni, hogy "ez a világ nem méltó hozzám, úgyhogy magányos vagyok". Tegyél ezért a világért, hogy ne legyen ennyire méltatlan. Tegyél másokért és meg fogod találni azokat az embereket, akik szintén ezt teszik, lehet hamarabb fogsz társakat találni.


De ha ugyanolyat akarsz, mint te, akkor azért nem találod, mert ő is bent ül a sarokban és sajnálgatja magát....

2018. nov. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 dagadtférfi35 válasza:
7%
Semmit sem kell tenni a világért, ha te nem akarod. A pozitív felfogás csak önámítás, semmi több. Nem mi döntünk a sorsunk felett, hanem egy magasabb hatalom[vezetők, milliárdosok, diktátorok, magyarán akik neked nem akarnak jót]. A világ alapjában rossz az emberi fajjak együtt. Relativitásban élve talán picit könyebb leélni az életet.
2018. nov. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Ajánlom neked Tony Lake: A magány című könyvét.

Amíg olvastam, addig se éreztem magamat magányosnak, utána pedig sokkal jobb lett :)

2018. nov. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tehetetlen lehetetlenek vagytok, unatkoztok mert olyan országban éltek ahol bár diktatúra működik de, mégis megkímélve a népet. Ha itt élnél ahol én, nem unatkoznál, de magyarországon se unatkozik az akinek van ambíciója.
2018. nov. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7. Mert hol élsz?


Szerbiába ahol a Magyarokat ölik? Akkor itt nem unatkoznál.

2018. nov. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!