Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan tudnék új embereket...

Hogyan tudnék új embereket megismerni?

Figyelt kérdés
Nagyon magányos vagyok, és nem tudom, hogy hol keresgéljek. Milyen helyekre menjek, stb...

2018. nov. 1. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Hány éves vagy?
2018. nov. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Akár itt is lehet. Tapasztalat!
2018. nov. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
18/L vagyok, idén érettségizem. Eléggé sorsfordító időszakon megyek keresztül, és teljesen úgy érzem, hogy egyedül vagyok.
2018. nov. 1. 22:22
 4/7 anonim ***** válasza:
39%
Itt, fb csoportok, okj, egyetem. Ne foglalkozz azzal, hogy magányos vagy, inkább fogd fel úgy, hogy végre egy kicsit egyedűl vagy. De ha gondolod beszélgethetünk.
2018. nov. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%

Én jövőre fogok, és éppen mélyponton vagyok. Mindig is magányosnak éreztem magam, most viszont pont úgy érzem, hogy egy picit egyedül kell lennem. A magány és a boldogság is csak egy állapot, ami nem tart örökké. Próbáld a legtöbbet kihizni.a helyzetedből, és jobban fogod érezni magad.

Egyébként manapság bárhol ismerkedhetsz. Keress olyan helyeken ami a te érdeklődés i körödbe tartozik. Vagy csak bízd a véletlenre.

2018. nov. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%

Könyvtárak, Művelődési Házak. (Ezek zárva vannak néhány napig, úgy tudom.)


Kicsit morbidnak hangzik ugyan - de a temetők környékén található virágboltokban nézelődni?!


(Templomokba is járhatnál nyugodtan elcsendesedni, töprengeni... szoktak hittanórák, imaközösségek, énekkari kórusok lenni hétköznap.)

2018. nov. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%
Nagyon lepontoztak, csak tudnám miért, vagy indokolják meg. És azért írtam, hogy a kedves kérdező ne foglalkozzon vele, mert az úgy csak rosszabb lesz, ezt tapasztalatból írtam. Nekem vannak barátaim, de rájöttem arra nem az a barát, aki mindig csak pozitívat mond rólad, hanem megmondja a véleményét arról amit tenni fogsz vagy amit teszel. Nem kell azonnal megnyomni azt lefelé fordított kezet, hanem először nézd meg van e mögöttes tartalom. De most a kérdező magányos, jobb keresni ilyenkor társaságot, de ne gondoljon arra, hogy magányos, mert az erőssen hat a hangulatára. Mindig pozitívan kell a dolgokhoz állni, még akkor is ha fáj, de vannak olyan szituációk amikor nem lehet, de akkoe is megy az élet tovább. Azért is írtam olyan lehetőségeket, mint fb, iskolák, mert tényleg ott nem csak barátokra lehet lelni, hanem tényleg olyan emberre akinek a társasága jó. De még azzal bővíteném, hogy állat menhelyek, ott az emberek teljesen más érzelmi állapotban vannak és könnyű feléjük nyitni.
2018. nov. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!