Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Minek megismerni új embereket,...

Minek megismerni új embereket, ha hetek, hónapok vagy pár év múlva már úgysem fogunk beszélni?

Figyelt kérdés
2017. jún. 19. 23:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Én is ugyanezt kérdezem magamtól,csak pindurkát más hangsúllyal.


Nem szoktam új embereket megismerni, Kérdező, és amint látod, még élek :) szóval szerencsére nem kötelező.

2017. jún. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Én szeretek ismerkedni, és még szeretnék is. azaz szerettem volna, egészen pár órával ez előttig.. Az emberek egy idő után mindig ott hagyják az embert különösebb indok nélkül és csak úgy elfelejtik azt. Bennem már akkora ez az üresség, ez a "hiány", hogy fizikailag fáj ez az egész.. mármint a magány..
2017. jún. 19. 23:34
 3/14 anonim ***** válasza:
Ez nem feltétlenül negatívum. Nekem pl. nincs is igényem a társaságra, és így is boldog tudok lenni. Elismerem, nehéz és hosszú volt az ide vezető út, de megérte! Így pl. azt is könnyen viselem, hogy nem kellek senkinek,és nem lesz párkapcsolatom. Előnyös és bölcs törekvés a magányosság pozitivizálása.
2017. jún. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Clay Morrow ***** válasza:
Mondasz valamit... én sem tudom felfogni egyik percről a másikról, hogy tudnak csak úgy lelépni, elhidegülni.. Kérdésedre válaszolva, talán azért, mert reménykedve, lehet találsz olyat aki nem fog olyan könnyen lelépni..
2017. jún. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Hogy írta itt az egyik válaszoló? "Előnyös és bölcs döntés a magányosság pozitivizálása"?? Erről egy rossz vicc jut eszembe.

Kohn bácsi mondja:

-Büszke vagyok rá hogy zsidó vagyok!

-??

-Ha nem lennék büszke, akkor is zsidó lennék...

2017. jún. 20. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Szeder Katalin ***** válasza:
Olyan emberekkel, akik nem rokonszenvesek neked, tényleg nem érdemes megismerkedni, kivéve, ha muszáj, de velük, ha lehet, maradj szófukar, zárkózott. A rokonszenvesebb személyekkel hosszabb távot remélve szerintem úgy érdemes kezdeni, hogy irántuk (először lakás, életforma, mint tanulás és/vagy munka, aztán a hobbikörük stb.) érdeklődj, ne tarts neki előadást a saját legújabb élményedről vagy rögeszmédről. Ha tényleg összebarátkoztok, ezekről is szót ejthetsz, de az a lényeg, hogy ő beszélhessen többet! Meglátod, így több esélyed lesz jó kapcsolatokra.
2017. jún. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mondjuk sosem lehet tudni, lehet, hogy találkozol valakivel, akivel tényleg megértitek egymást, és barátok maradtok. Ha meg nem, akkor az is tapasztalat, így karban tarthatod a kommunikációs képességeidet, ráadásul jóval több embertípust ismerhetsz meg így, mintha magadba zárkóznál, mondván, hogy úgysem számít az, akivel nem lesztek egy életre barátok. Meg aztán lehet, hogy tud valami érdekeset mondani az illető, ami akkor is veled marad, amikor már rég megszakadt köztetek a kapcsolat.
2017. jún. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Magyarországon a magány sokkal jobban megéri túl sok itt az idióta páva meg a tinip*csa.Jobb meg sem ismerni egy embert ha pár év múlva úgy is magadra hagy.Ebben a világban csak magadra számíthatsz mert nem tudhatod mikor basz át a másik itt nem szabad megbízni senkiben 100% ig.


"Sose bízz meg senkiben 100%-ig,mert az igazi sötétségben még az árnyékod is magadra hagy."

2017. jún. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

#8 nagyon szimpatikus a hozzászólásod, egyetértek veled!!! Ment a zöld pacsi!

Én senkiben sem bízom. Egyelőre ez a leghatékonyabb hozzáállás.

2017. jún. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én sem tudok megbízni az emberekben. Egy rossz szó, és elárulnak, sokkal inkább megéri elővigyázatosnak lenni. De egyébként egyetértek azzal a véleménnyel, hogy lehet olyan személy aki valami hasznosat tud nyújtani/mondani neked. Nekem is van egy ismerősöm, akivel néha találkozunk és mindig szeretettel fogadjuk egymást, jó vele beszélgetni.
2017. jún. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!