Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az embereknek miért kell...

Az embereknek miért kell megnehezíteniük egymás életét? Nincs elég bajuk így is?

Figyelt kérdés
Ha már egy ilyen lerobbant csóró országban élünk legalább szeretnénk egymást meg segítenénk egymásnak.De nem.Inkább szivatják egymást az emberek.Normálisak egyáltalán az emberek Magyarországon?
2018. nov. 2. 17:39
 1/3 anonim ***** válasza:
23%

Mondanám, amit kiskorom óta, hogy magarország úgy szar ahogy van.. De a legtöbb szenn amerikából jött. Ott voltak szerintem elők a ribik, bármint onnan jött át a stílus.. És undorító mi lesz a lányokból már 12 évesen...

Nekem sose segítettek, és attól függetlenül hogy meg akarok halni és meg fogom tenni, attól még segítettem/segítek sok embernek. Vannak "jó" emberek (azért idézőjelbe mert nem tartom annak magam) szóval attól hogy vannak jó emberek még nem azt jelenti hogy észre is vesszük őket. A legtöbb ilyen páwa izé' még kis tiniribi lesz, így nem csoda ha a normális emberek megbújnak inkább az ilyenek elől.

17f

2018. nov. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem csak Magyarországon vannak gondok, máshol is a világban. Sok az önzetlen, másokon segítő ember, de még több az önző, csak magával törődő, akinek senki és semmi más nem számít csak saját maga, esetleg a családi, baráti köre meg a pénz. Volt rosszabb is az emberiség történetében. Manapság már sok (non-profit) szervezet csak azért alakul, hogy másokon segítsen. Jobb most, mint az ókorban vagy középkorban és remélhetőleg (ha még nem pusztítja el magát az emberiség) még jobb lesz párszáz/ezer év múlva.
2018. nov. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
55%
Tök igazad van. De ez a 21-es csapdája. Azért ilyen az ország, mert ilyenek az emberek.
2018. nov. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!