Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magànyosoktól kérdem, nektek...

Dagadtférfi35 kérdése:

Magànyosoktól kérdem, nektek is van egy olyan érzésetek legbelül, hogy kötelező magànyosan leélni az életünket?

Figyelt kérdés

2018. nov. 4. 13:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nem érzem kötelezőnek, de nekem így jó, ezért igy élek.
2018. nov. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Vannak olyan emberek akik szándékossan választják a magányt.

De vannak olyan emberek akik a magányba születnek mint én. Soha nem tapsztaltam meg milyen egy szerető családba felnőni, egyedül és kiközösítve éltem az életem.

Nem érzem azt, hogy magányossan kell leélnem az életemet, de nem vagyok olyan helyzetben, hogy tudjak válatoztatni mert sajnos a mai világban már minden a pénz körül forog és pont a pénzből van hiányom.


Magányos akkor is lehetsz ha megvan mindened. Hiába van párod illetve barátaid és családod a magány ugyanúgy megtalálhat téged is.

De ha azt nézzük akkor pénzel elég sok mindent megkaphatsz és jöhetnek most azzal, hogy ez nem igaz. De most ha megnyernéd a lottót akkor vajon hányan próbálnának veled barátkozni? Elég sokan, de nem magad miatt ha nem a pénzed végett.

Egy ilyeb világot élünk.

2018. nov. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2_es, hülyeséget beszélsz!Nekem megvan mindenem(anyagi javak, több millió félretéve), mégsem vagyok abszolút boldog.Pénzel nem leszel boldogabb.Szerintem a boldogsàg genetikàn is múlik.
2018. nov. 4. 13:48
 4/9 anonim ***** válasza:
33%

Dehogy beszélek hülyeségeket.

Akkor meg azért nem vagy boldog mert megvan mindened.

Veszítsz el valamit vagy valakit aki a MINDENT jelentette és majd megtanulod értékelni azt amid van. :)

2018. nov. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%

Néha jobb magányosan élni, mint társas magányban. Vagy olyan kapcsolatban ahol anyagilag és érzelmileg kihasználnak. Vagy fizikailag bántalmaznak. Minden élethelyzetben vagy szakaszban azt kell figyelni mit tanulhatsz belőle. Mindenkinek természetesen a saját problémája a legnagyobb. De gondolj bele mit szóljon az aki 4 gyerekkel maradt egyedül mert a férjét 4 hónap alatt elragadta a rák. 4 gyerekkel ahol a legkisebb 2 év körüli hogyan tovább!!?!?


Az hogy ki hogy néz ki férfiak előnyben... Tök mindegy hány kiló vagy. Lehetsz tolószékben, lehet csúnya az arcod, lehet kicsi a .... öd nem számít. Ha jó a jellemed, természeted, kedves és megbízható vagy biztosan találsz párt. Nyilván ha magadhoz képest az egekbe emeled a lécet a párodat illetően, akkor tényleg egyedül fogsz meghalni. Sok pénz ide vagy oda... Kb a magad szintjén nézelődj. Mindenkinél van és lesz is jobb, de szerintem az a jó helyzet, ahol te vagy a görög isten a nő számára.

Nem neked kell pitizni, hogy maradjon mert annyira jó hozzád képest.


Nyílván jó ha lehet a nőt "ékszerként viselni" annyira szép... De ahhoz 50 milla kell a bankban.


Hosszú távon nem a kinézeten múlik egy kapcsolat minősége. Nem a kilók függvénye.

Ha szeretek vkit lehet 150 kiló is akkor is szeretem.

2018. nov. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha genetikán múlik akkor azokból a milliokból miért nem adakozol? :)

Boldoggá teszel másokat :) jaaa vagy az mindjárt nem lenne neked haszon? :D

2018. nov. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, így érzem. A születésemtől kezdve így vagyok kalibrálva.
2018. nov. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

15 éves korom óta kiközösítenek az emberek. Kezdődött a középiskolában, ugyanez a munkában. Van már egy szerető párom és egy babám, 10 hónapos. Tudom, ez nincs így jól, ezért járok szakemberhez, mert a középiskola életre szóló sérülést okozott.

Most már a jövőre koncentrálok. Jövő nyáron 30 éves leszek és eldöntöttem, hogy leteszem ezt a nehéz múltat.

2018. nov. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen. Különben az Isten nem engedte volna, hogy impotens legyek.
2018. nov. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!