Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Örültél-e már annak, hogy...

Örültél-e már annak, hogy egyedülálló vagy?

Figyelt kérdés
Mikor? Minek a hatására?

2018. nov. 15. 18:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Naponta megköszönöm Istennek a függetlenségemet és a szüzességemet!


18/f

2018. nov. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Mindig boldog és kiegyensúlyozott voltam egyedülállóként, nagyra értékelem a függetlenséget. A párkapcsolatok/szerelem számomra csak egy boldogságforrás a sok közül, nem létszükséglet.
2018. nov. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően nem tartom olyan jó dolognak a szingli létet de motivációként elég benézni a felnőtt párkapcsolatok kategóriába. Akkor aztán tuti elmegy a kedved egy kapcsolattól.
2018. nov. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
egy rossz kapcsolat után megváltás volt egyedül lenni
2018. nov. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Már sokszor. 9 éve folyamatosan. Hogy minek a hatására? Sokadik barátnő és élettárs után rájöttem, hogy ezt nem nekem találták ki. Eleinte mindig jó volt, de pár hét, pár hónap után minden nő teher volt. Bár volt 3 éves kapcsolatom is, de már nagyon nehezen viseltem. Sok lemondással járt, mindig alkalmazkodni kell, megfelelni az elvárásoknak. Az utolsó élettársamat már úgy utáltam, hogy szinte nem is szóltunk egymáshoz, max. vitáztunk, minden bajom volt már vele, de nem akart szakítani. Akkor megfogadtam, hogy csak alkalmi- és szexkapcsolataim lesznek, és minden nőt lekoptatok, ha többet akar, ha ennek egyszer vége lesz. Már 9 éve szabad vagyok, bárhova mehetek, bármit ehetek és ihatok, bármit megvehetek, nem kell kerülgetnem senkit, motorozhatok, horgászhatok, tévézhetek hajnal háromig, pókerezhetünk a haverokkal, stb.
2018. nov. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 12 éves koromban döntöttem el, hogy sosem akarok megnősülni, és gyereket sem szeretnék. Most, 40 évesen sem fogok ezen változtatni. 13 éve költöztem el a szüleimtől, azóta vagyok minden tekintetben független. Vannak barátaim és ismerkedni is szoktam, de senkivel nem vagyok hajlandó együtt élni (kivéve a macskámat). Úgy élek, mint tizenéves koromban, csak nem a szülőkkel, hanem önállóan; illetve nem iskolába járok, hanem dolgozom. A többi szinte változatlan, és ez jó így. :)
2018. nov. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Mindennap örülök neki - bár hiányzik mellém valaki.

Azért, mert ha meglátom, hogy a környezetemben milyen "kapcsolatok" vannak, inkább nem akarok magam mellé senkit. Másrészt tudom, hogy én is úgyis elb×m a dolgokat...

2018. nov. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
77%

Igen, amikor végre otthagytam a volt barátom, egy megváltás volt, életem legszebb napja.

19/L

2018. nov. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Miután megtanultam élvezni az egyedüllétet, egyedül is teljes ember voltam, éltem az életem, azt csináltam amit akartam(ez egy olyan 10 évbe tellett, és egyáltalán nem volt könnyű..), beköszöntött a szerelem:)

Néha most is hiányzik, hogy a nyakamba vegyem a világot, de mostmár megtanultam boldog lenni társsal is. Amúgy pedig ha normális emberrel élsz együtt, lehetőséged van mászkálni néha. Ha pl. kedvem tartja, elmegyek egy hétvégére kirándulni egyedül.

2018. nov. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

ötödévesek voltunk középiskolában, osztálytársam mondta, hogy habár egy utcányira laknak egymástól a pasijával, mégse nagyon sokat tudnak találkozni. És akkor én meg picit mosolyogtam, hogy nekem ilyen problémáim nincsenek :) De egyébként akkor még nem is foglalkoztatott a párkapcsolat:) Ja és ez nem kifejezett öröm volt, hanem csak poénosra akartam venni a formát; kicsit poénkodni akartam, hogy elvegyem ennek a dolognak az élét, a súlyát, hogy mégis milyen kevés időt tudnak együtt tölteni. Tehát ennek a súlyát.

:):)

2018. nov. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!