Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért vagyok ilyen? 18/F

Krómgyűrű kérdése:

Miért vagyok ilyen? 18/F

Figyelt kérdés

Kissé introveltált személyiségem van. Fiú barátaim vannak páran, akikkel hébe-hóba beszélgetek. Nem vagyok bulikba járó típus. Sportolni sportolok, de egyedül. Nem vonz a csapatsport.

De nem ez a lényeg.

Egész életemben 2 olyan lány volt, akibe szerelmes voltam, de gyáva voltam lépni. Ezért érzem azt, hogy nem fogok soha az életben elérni valami társasági szintet. Nem szoktam beszélni lányokkal sem. Nem mondom, hogy nem mozdulok ki otthonról, néha elmegyek motorozni és egyebek, de máshova nem.

Miért vagyok ilyen személyiség? Mások is vannak, akik hasonlóak mint én?



2018. nov. 22. 18:48
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Érdekes..Ti pont máshogy álltok hozzá ezekhez a dolgokhoz. Vagy én nem látom át ezt a témát..
2018. nov. 23. 21:30
 12/16 anonim ***** válasza:
volt h nem hokiztam 70 napig és ezerszer jobban éreztem magam :D szóval tapasztalatból beszélek. alapból én is magamnak való vagyok.
2018. nov. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Én rengeteg kérdést tettem fel itt az oldalon. Normális válaszokat vártam, de nem jött szinte egysem. Így azt gondoltam, hogy nekem kell keresnem a normális embereket, akiken lehet segíteni, akikkel lehet beszélgetni. Te annak tűnsz. Énis hasonló szituációval vagyok szemben. Csak már 23 éves vagyok.

Imádok motorozni.

Na nekem ez adja a lendületet. Legalább van egy dolog, amit szerethetek. Ha már az embereket nem nagyon lehet.

Ja és edzek is kb 4 hete. Egy lány megint átvert. De valamitől erőre kaptam. és megállíthatatlannak érzem magam. :D persze nincs mindig így. De magamban keresem a válaszokat.


Ja és itt ne nagyon várj komoly hozzászólásokat.

van akin nem lehet segíteni.

2018. nov. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Én is tettem fel pár kérdést, de nem érzem azt, hogy segített volna. Inkább csak amolyan, hogy is mondjam, ki lehet önteni a nyűgeinket.

Na, igen, motorozok én is. Olyankor felszabadult vagyok és csak pörög bennem az adrenalin, de amint abbahagyom, vagy már nem motorozok, akkor ugyanebbe a lelki állapotba esek vissza.

2018. nov. 24. 21:15
 15/16 anonim ***** válasza:
Milyen motorod van? Engem is csak az kapcsol ki. És egyedül motorozol?
2018. nov. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Még csak egy Simsonom van, nagy motort szeretnék venni, csakhát ennyire telik most :/

Igeb, egyedül motorozok.

2018. nov. 25. 09:19
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!