Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vannak itt olyanok, akik...

Vannak itt olyanok, akik kiszakadtak a társadalomból?

Figyelt kérdés
Olyanok tapasztalataira lennék kíváncsi, akiknek sikerült leválniuk a társadalomról, nem érintkeznek személyesen emberekkel, a bürokráciában sem nagyon kell részt venniük, többé-kevésbé önfenntartók, stb.

2018. nov. 22. 19:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
34%
16 éves vagyok kb.4 éve nincs barátom mert mind hazug szar alak volt csak én kerestem fel őket, meggyűlöltem ez embereket, csak iskolában beszélek egy kettővel. Meg a családdal.
2018. nov. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
59%
#1-vagyok, u.i. az biztos hogy szekállni fognak, de engem hidegen hagy. Hobbit kell keresni.
2018. nov. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Munka-, és képzés kivételével nem tartom-, nincs senkivel sem kapcsolatom. Ha úgy nézzük, ez is egyfajta önfenntartás.
2018. nov. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Mire vagy kíváncsi?
2018. nov. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Az egész folyamat érdekel, hogy hogyan sikerült kivitelezni, és milyen pontosan úgy élni, meg hogy nem bánta-e meg. Minden részletre kíváncsi vagyok..


Egész életemben outsider voltam, és így közeledve huszonéveim végéhez be kell látnom, hogy a helyzet nem lesz már jobb. Régóta foglalkoztat a kivonulás kérdése, de hamar elvették a kedvem a lehurrogók, hogy ez lehetetlen, meg idealizált ábrándkép csupán, viszont más módját nemigen látom tovább folytatni, sőt leélni így az életem, ha egy kicsit is boldog és szabad akarok lenni, akkor muszáj cselekedni..

2018. nov. 22. 21:12
 6/23 anonim ***** válasza:

3 hónapja nem mozdultam ki a házunkból.


Ennek több oka van.

-nincs miért vagy kiért

-nincsenek céljaim se álmaim ami motiválna arra, hogy kimozduljak és tegyek azért, hogy jobb legyen.

-Egy senki vagyok és az is leszek halálomig.

-Rengeteg csalódás

-Bántalmazás

És még sorolhatnám.


Igazából jó így nekem. Nem ártok senkinek, keveset eszek, iszok, heti 3x fürdök mivel nem mozgok így nem izzadok.


Az én életem így alakúlt, próbáltam változtazni de rosszabb lett. Ennyi

2018. nov. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Oké, mindez jól hangzik, de miből tartod el magad? Vagy mamahotel?
2018. nov. 22. 21:59
 8/23 anonim ***** válasza:

Engem nem tart el senki sem.

Szerencsére olyan munkám van amit itthonról is végezhetek.


Rajtam kívűl vannak akiket a szülők tartják el.

2018. nov. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
már több éve csak a házban élek csak a szobámban, csak vészhelyzet esetén hagynám el
2018. nov. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Milyen munka az pontosan? Én is akarom! :D
2018. nov. 22. 22:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!