Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért vagyok magányos?

Miért vagyok magányos?

Figyelt kérdés

Én direkt nem választom a társaságot.Az iskolába többnyire unalmas emberek járnak és hamar ráunok mindenkire.

Én a magányt választom mert így néha szomorú vagyok de legalabb hasznosab toltom az időmet és nem bosszankodok a sok hülyeség miatt.Egyszerűen nem bírom megállni hogy ne száljak vitába.


Ti miert vagytok magányosak önszánatokból vagy csak lúzerek vagytok?

Utobbin lehet segíteni

De ha valaki önkéntes az vsak hasonló önkéntesekkel találja meg a szálat.

Én meg akarom találni a közös szálat de nincs kivel.

Én nem vagyok fogszabályóss pattanásos vézna csendes sarokbaülő.

Najó pont pattanásos vagyok de már nem sokáig mostmár tuti módszerem van(gyógyszer) de én kiülök a középpontra mutogatom magam és ha úgy alakul olyan dörmögös és karcos a hangom amilyet csak akarok.


2018. nov. 23. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Vannak barátaim sok régi haver, sok embert ismerem, még is magányos vagyok. Nem találom a társam, az életben, akivel néha összebújhatnék meg miegymás, ezért érzem magányosnak magam.
2018. nov. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezt szánta nekem a sors, sajnos eddig még nem találkoztam olyan emberrel akivel ugyan az az érdeklődési körünk.

Utazni, kirándulni már egyre kevesebben akarnak, inkább kockulnak.

20F

2018. nov. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Látom már van 2 sorstársam :(
2018. nov. 23. 22:39
 4/4 anonim ***** válasza:

Esetleg nem szeretnél beszélgetni?

Ha igen nyugodtan írj :-)

2018. nov. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!