Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért kellett beállnia a...

Miért kellett beállnia a sorba? Amióta megváltozott, nagyon magányos lettem.

Figyelt kérdés
Volt egy lány akivel interneten ismerkedtem vele,1 találka volt,és utána is tök jól elvoltunk. Értelmes,intelligens lány volt. Mindennap beszélgettem vele. Azt hittem összejövünk,még beszéltünk is erről. Aztán 1 évig ez ment, majd mondta hogy megváltozott,és hogy saját maga miatt. A barátnője szerint összejött volna velem,mert mindent megadtam neki amire vágyott,amit csak akart,csak hogy nem volt meg a szikra,így barátok maradtunk. Viszont amióta megváltozott,már alig beszélünk. Egyre kevesebbet,és félek hogy elveszítem. Tényleg normális lány volt,mindig feldobta a napomat,ha rosszul voltam lelkileg,akkor meghallgatott,és ez fordítva. Miért kellett ennek így történnie? Miért? Nem tudom elfogadni. Azóta egyedül érzem magamat :(
2018. nov. 5. 15:18
 1/7 A kérdező kommentje:
én 17/f , ő 18/l
2018. nov. 5. 15:19
 2/7 A kérdező kommentje:
19'
2018. nov. 5. 15:20
 3/7 anonim ***** válasza:
22%
ilyenek a nők. el kell fogadni. nem éri meg egyiken se ennyi rágódni
2018. nov. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sajnos őt nem neked küldte a sors :/

Mert ha veled akarna lenni akkor veled lenne.

Szerintem jobban jársz ha keresel mást és hidd el vannak még rendes lányok csak elvannak bújva :)

Könnyű ezt mondani, de nagyon fiatal vagy és sok sok lányt hoz a sors elébed.

2018. nov. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tudom,csak annyi energiát fektettem abba hogy elfogadjon és összejöjjünk. És mégis kudarc lett a vége :(
2018. nov. 5. 15:28
 6/7 anonim ***** válasza:

Sajnos ilyenek a lányok, neki kevés volt az amit te adtál, többre vágyik, ennyi.

Sokszor estem bele ilyen helyzetbe ez sajnos ilyen.

2018. nov. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%
Ott követitek el a hibát, hogy a legtöbb nő férfit keres és nem pincsikutyát. A kedveskedés meg a talpnyalás két külön dolog. Nem elfogadtatni kell magad vele, hanem önmagad adni és olyan emberrel összejönni, akivel passzoltok egymáshoz. Már úgy régóta foglalkoztat a kérdés, ti amúgy hogy képzelitek el hsszú távon a kapcsolatot? Nyugdíjig nyaljátok a nő valagát, vagy ahogy összejöttetek, elkezditek elengedni magatokat? Csak kérdem, mert nekem szakításgyanús mindkét véglet. Aztán lehet szidni a szép nőt :D
2018. nov. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!