Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért vagyok magányos és...

Miért vagyok magányos és szomorú, ha vannak barátaim?

Figyelt kérdés
Olyan rossz érzés minden nap már csak felkelni is. Olyan egyedül érzem magam. Mintha halott lennék. Ugyanaz minden napom. Folyton csak unatkozom. Nem érdekel semmi. Sokszor van rossz kedvem, de ezt magamnak se vallom be. Inkább megjátszom, hogy jól vagyok. Jó érzés abban a hitben élni, hogy minden oké, de valami mégis rossz. Nem tudom mi a baj. Semmihez nincs kedvem. Semmi motivációm. Utálom ezt az egészet. Élni sincs semmi kedvem. Már nem is érdekel a dolog.
2018. nov. 4. 01:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Mintha én írtam volna a kérdést!


Én is ugyan ezt érzem, ha ez megnyugtat. Ilyen a korszellem. Civilizációs betegség. Szerintem első körben vizsgáld felül az életed. Keres valami közeli célt. Pl fesd ki a szobád, csempéz, járolapozz. Sportolj valamit, fáraszd a tested hogy csak aludni legyen erőd.


Hidd el én is átmentem ezen. Én próbálok keresni valami olyan témát ami még valamennyire érdekel de teljesen ki vagyok égve. Semmi nem jött össze amit szerettem volna az évek meg repülnek. Barátaim is elkoptak mellőlem.

2018. nov. 4. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ugyan így vagyok. Remélem azért te nem gondolkodsz öngyilkosságon. Én igen.. De nem is csinálok semmit és engem sem érdekel semmi, ami igen max egy barátnő, de látod ilyen ribik közt nehéz lenne.. :(

17f, nem vagy egyedül.

2018. nov. 4. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
első válaszoló vagyok 23 éves és nekem elment a kedvem a nőktől, mert olyan kedves kis lányt nem találni akit én szeretnék! Mint beképzelt és flegma.
2018. nov. 4. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
* ez a " kis " rendkívül félreérthető nem vagyok pedó!
2018. nov. 4. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2-vagyok)) Igazad van sajnos.. én olyan depressziós vagy visszahúzódó lányt képzeltem el aki kitart mellettem, nem tartja magát egy királynőnek meg a legszebb lánynak a világon, csak az én szemembe az, és nem a seggét dobálja ki instára meg nem igy öltözködik stb. Bár, ahogy én is idősödök egyre nehezebb lesz ilyet találni, ráadásul az is idegesítene ha már volt valakije előttem. Így nekem a legjobb megoldásnak az öngyilkosság tűnik, úgy sincs semmi jó az életembe, nem is szeret senki... Szóval nem vagytok egyedül srácok...
2018. nov. 4. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2-vagyok)) Kaptál egy kis zöldet hogy feltornásszuk a %-odat!
2018. nov. 4. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is nagyon magányosnak érzem magam. Nekem a családomon kívül nincs senkim. Egész szünetben sem csináltam semmit, ami a hasznomra vált volna, borzasztóan unott, lehangolt voltam. Időnként próbálok tudatosan tenni ez ellen a negatív lelkiállapot ellen, de elég nehéz... 18/L
2018. nov. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mindenkinek a legjobb tanácsok, és a legjobb YouTube csatorna amit csak ismerek:


Fejlődj(= kösd le magadat)


Alkoss


Meditálj


https://www.youtube.com/watch?v=3ZQn_xPShC0

2018. nov. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!