Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyre magányosabb leszek,...

Egyre magányosabb leszek, vagy van belőle kiút?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sok ilyen kérdés van, de azért hátha lesz valmi jó kis tanács.

Szóval most 16vagyok, és egyrecsak azt érzem, hogy nehezebb kommunikálnom illetve akármilyen kapcsolatot létesítenem emberekkel.

Régebben sokszor váltottam iskolát emiatt, beilleszkedési problémák miatt, ha ez még nem elég a betegséketől is rettegek, ezért még nehezebb emberek közé mennem. Eddig sem volt sok barátom, de annyira nem zavart, mondjuk már egy éve egyrecsak jobban. Ahogy látom, hogy milyen jól elvannak az osztálytársaim egymással, milyen jót beszélgetnek stb.. Sajnos nem tudok bekapcsolódni, nem megy..



2018. nov. 25. 19:44
 1/3 he84 ***** válasza:
Ezen csakis te tudsz változtatni kérdező, akarnod kell makacsul, kitartóan, türelmesen és persze tenned is kell érte. Ám kényszerből és mások miatt ne legyél olyan, aki nem te vagy, mert azt nehéz fenntartani, ráadásul egy megjátszás lenne, másokat átvernél vele, ami nagyon nem jó. Ha te csendesebb vagy és így érted a beilleszkedési problémádat, akkor fogadd el magad így, ne erőltess magadra másokat, legyen az oka akármi. Én se vagyok egy nagyon beszédes, másokhoz nagyon közeledő típus, főleg nagyobb társaságokban nem és főleg élőben nem, mégis jól megvagyok. A betegségektől pedig ne rettegj, mert ez is csak plusz stressz, semmi értelme, ettől nem lesz jobb. Élj a jelennek és ne minden percben attól rettegj, hogy mi van, ha beteg leszel. Soha senki nem tudja teljesen kizárni, ezzel együtt kell élni.
2018. nov. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Te legalább váltottál iskolát,én nem mertem,nehogy ott még rosszabb osztálytársakat fogjak ki...és jól elrontottam,mert szerintem mindenhol máshol jobb lett volna....én is nehezen kommunikáltam,ezért teljesen kiközösítettek és szóban bántalmaztak,meg papírgalacsinokat dobáltak,és pletykáltak rólam hülyeséget és a mosdóba bezártak...a tanárok semmit nem vette észre,és én ennek ellenére is próbáltam velük beszélgetni,barátkozni,de nem ment velük....olyan erőltetett volt az egész.....nekem is váltanom kellett volna ....de még mindig mehetsz egy új,másik iskolába,nem?ha a mostaniban sem megy,és ahol majd menni fog néhány emberrel,ott maradsz xD bocs,ennél jobbat nem tudok.
2018. nov. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
de gáz,most jöttem rá,hogy tényleg nem volt jogos,hogy emiatt piszkáltak engem...miért nem hagytam ott a fenébe azt az iskolát már kilencedikben....Istenem,de hülye vagyok.még máig dühös vagyok és szenvedek miattuk.Szóval örülj neki,hogy legalább nem bántanak.Az is jó ám.
2018. nov. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!