Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Gyűlölöm magam mert nem értem...

Gyűlölöm magam mert nem értem el semmit az életemben, van ebből bármi kiút?

Figyelt kérdés

Gyakorlatilag felvázolom, hogy miért nincs egy értékelhető pont sem bennem. Minden kezdődött azzal, hogy leérettségiztem és elrontottam az egészet, nem vettek fel egyetemre, alig lett pontom. A szüleim nyolc osztályt végzett buta prolik, megmondták, hogy teljesen felesleges lett volna egyetemre menni, megyek dolgozni szépen. Azóta dolgozom, 120 ezret kapok kézhez, adom haza a pénzt, hogy otthon lakhassak. Teljesen értéktelen, lusta, buta szar ember vagyok. A megmaradt pénzem jó részét elcseszem értelmetlen dolgokra mert úgy vagyok vele, hogy úgysincs jövőm. A kortársaim, barátaim nagy része tavaly szerezte meg a diplomáját emiatt nem járok már össze senkivel találkozni mert rettegek a kérdéstől, hogy és én hogy állok a dolgokkal és elássam magam.

Van egy barátnőm aki egyetemista jelenleg, jó családból származik , szerintem csak azért van velem mert alapvetően intelligensnek álcáztam magam előtte és azt hiszi, hogy a körülményeim áldozata vagyok és majd előrébb jutok az életben, de előbb utóbb ráfog jönni mekkora lúzer vagyok és vége lesz a dolognak. Sokat zabálok és keveset mozgok, kezdek meghízni, de úgy vagyok vele, hogy amennyire nincs jövőképem legalább hamarabb meghalok.

Nem is tudom igazán miért írom ki a kérdést, egyáltalán hallgatok-e a tanácsokra, vagy csak sajnálatatom önmagam.


Olyan mértékű ez az öngyűlölet és depresszív hozzáállás, hogy tényleg nem látom már a kiutat.

Más is van ilyen "cipőben"?



2018. nov. 20. 20:35
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
64%
Nem kell egyetem ahhoz ,hogy elérj valamit. Elég 3-4 év külföldi munka is. D3 120 nál többet kereshetsz itthon is.
2018. nov. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

Én se mentem egyetemre de nem érzem azt hogy elrontottam volna az életem.

Szerinted akik nem mennek az egyetemre azok mond elrontják az életüket?

Új barátaid pedig a munkahelyeden is lehetnek.

2018. nov. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Ez azért összetettebb dolog, olvasd el az egészet.
2018. nov. 20. 20:59
 4/27 anonim ***** válasza:
38%

Diploma egy papír, amit ma 400€ megvehetsz feketén.


Nekem 8.osztályom van és 15 éves koromóta dolgozok és most 19 évessen végre vehettem egy kis otthonos házat.

4 év kemény munka, 4 év szenvedés. Nekem akkor 12 normális, feketén dolgoztam de jól kerestem.


Nekem nincs családom, igaz van egy anyám de vele nem tartom a kapcsolatot mert a múltban ő és a párja sokat ártott nekem.


A lenyég az, hogy kemény munkával és elegendő akarattal bármit elérhetsz.


Nem vagyok egy tanult ember, de sokat tudok az életről.


Ezzel csak azt akartam mondani, hogy diploma nélkül is lehetsz "valaki"!

2018. nov. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
12 óra a normális* elírtam.
2018. nov. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Négy év alatt hol vettél házat? Ez érdekel. És mennyiért?
2018. nov. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Persze, el lehet sok mindent érni, de itt nem az a baj, hogy nem lehet ezt meg azt, ekkora meg akkora akaraterővel elérni.

Az a baj, hogy egy értéktelen biológiai hulladékként tekintek magamra mióta az eszemet tudom, aminek el kellene rohadnia, de az eszek, iszok, dugok, túlélek ösztönök életben tartanak, de attól még nem tudom elhelyezni magam sem a világban, sem a társadalomban.

2018. nov. 20. 21:06
 8/27 anonim ***** válasza:
61%

Kedves 6-os, Szerbiába minden lehetséges. Olcsón lehet szerezni házakat, nem írtam le mindent. Pont eleget írtam :)

Rengeteg ember van aki házat tudott venni 1000-2000€-ig.

Tudni kell kupeckodni.

2018. nov. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
300000 forintért házat?
2018. nov. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Simán találsz itt. Igaz, hogy sokat kell javítani rajta de találni.


Romák szoktak olcsón árúlni házat, de az olyan is, hogy rengeteg munka van vele.

2018. nov. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!