Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Csak én nem akarok elköteleződni?

Csak én nem akarok elköteleződni?

Figyelt kérdés
2018. nov. 25. 22:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, nem csak te.
2018. nov. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Po todabban én csak egy ember mellé akarok elköteleződni...
2018. nov. 25. 22:54
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, én is csak egy embert szeretnék. Jó lenne valakinek Barát ügyileg és mindenbe első lenni, aki mellett kitarthatok és ő is kitartana mellettem. De a mai korombeliek (fiatalság) ez KB = a lehetetlennel. Mert ugye itt már NAGY elvárásnak számít hogy valaki szűz legyen 14 fölött...17f
2018. nov. 26. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3-vagyok, még annyit hogy én azért nem akarok feleslegesen "elköteleződni" mert ha elhagy lecserél stb, akkor most feleslegesen pocsékoljam az elsőt valakire aki meg se érdemelte? :'D No but thanks.
2018. nov. 26. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ilyen,hogy elköteleződés nem létezik.

Minden kapcsolat véget érhet egyszer,és a legtöbb házasság válással vagy elhidegüléssel ér véget.

2018. nov. 26. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3-vagyok, az lehet, de én ki tudnék állni egy életre valaki mellett, és ezt viszont elvárnám. Ezért fogom megválogatni ki "érdemel" meg, hogy kinek adom végre a felgyűl felesleges szeretetet :C
2018. nov. 26. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jelen, én is ilyen vagyok. Az egyhangúság unalmas lenne számomra, így nem ragadok le senkinél.
2018. nov. 26. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Valójában senki sem akar elköteleződni. Szerencsére a szerelem nem kérdezi, mit akarsz, az lebilincsel és rabbá tesz.
2018. nov. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!