Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért csak azok a férfiak...

Miért csak azok a férfiak sikeresek a nőknél akik vagányak, jóképűek, jómódúak, jó humoruk van és okosak?

Figyelt kérdés
A felsoroltakból legalább az egyikkel rendelkeznie kell egy férfinak hogy sikere legyen a nőknél.De aki egyikkel se rendelkezik az öregedjen meg egyedül?
2018. nov. 26. 17:54
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
91%
Te is kiválogatod a gyümölcsből a selejtjét, nem?
2018. nov. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
De az gyümölcs és nem ember.Mindenkinek szüksége lenne társra.Szegénynek,gazdagnak,szépnek,csúnyának,okosnak,butának mindenkinek.Jön a karácsony is olyankor még nehezebb nekünk magányosoknak.
2018. nov. 26. 18:02
 3/26 anonim ***** válasza:
84%

Vagány nem vagyok.

Jóképű? Azt majd eldöntik a nők.

A jómódúságért részben felelős vagyok mert megtehetem érte amit csak tudok.

A jó humor annak a jele, hogy nem vagy totál depis és a legszarabb dolgokat is fel tudom fogni úgy, hogy ne bénítsanak meg.

Okosnak nem mondom magam majd eldönti akivel beszélgetek.

2018. nov. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
De volt már olyan nő,akinek tetszettél,okosnyalóka?
2018. nov. 26. 18:07
 5/26 anonim ***** válasza:
90%

Hát, most mit mondjak? Igen, az megöregszik egyedül. Illetve családtagokkal, barátokkal is lehet, nem muszáj egyedül. A párkapcsolat, a szerelem nem jár alanyi jogon senkinek. lehet tenni érte, fejlesteni a személyiségedet, javítani a kinézeteden, mondjuk sportolni és egészségesen élni. De ez önmagában nem elég, szerencse is kell hozzá. Ha nem találsz olyan embert, akivel kölcsönösen passzoltok, szeretitek egymást, akkor így jártál.

Fantasztikus dolog a szerelme, de ha nincs, akkor értelmes ember nem hisztizik rajta, mert egy csomó más fantasztikus dolog van még a világon.

2018. nov. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
87%

Érdekes, mert Én dagi vagyok de mégis sok lány megnéz és mosolyog rám. Szóval egyre többször tapasztalom, hogy pl. a hab testemmel meg a kerek fejemmel is lehetne esélyem lányoknál :D Tehát azt tapasztalom, hogy nagyon sok lányt nem vagy nem csak a külsőségek érdekelnek és ez jó! Pedig az ember pl. a fiatal lányokról azt hinné, hogy csak a külsőre mennek a fiúknál. Megnyugodva tapasztalom, hogy nem.


Na nem vagyok a világ csúfsága, mert ápolt és hétköznapi vagyok. Semmi taszító nincs bennem vagy rajtam. Csak meg kell nekem is találnom, aki nem Justin Bieber típusú fiút akar, hanem mondjuk Ed Sheeran félét. Igaz, ez utóbbitól jobban nézek ki :)


18/f

2018. nov. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Habár barátnőm csak kevés. Nem sok értéket láttam olyan lányokban akik a világ szépei akartak lenni és erre a szépségre alapozták volna az életüket. Ha érted. Jól néztek ki meg minden de több csalódás ért volna, mint öröm.
2018. nov. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Igazad van,van sok más fantasztikus dolog a világon,de mégiscsak úgy kerek az ember élete ha van egy társa.Meg egy normális embernek vannak vágyai,van igénye a szexre,az ellenkező nemnek az érintésére.
2018. nov. 26. 18:16
 9/26 anonim ***** válasza:
76%

hatodik, komolyan nem tudom miért, de jó lett a hangulatom tőled. tetszik ez a hozzáállás :)

de kérdező, én vállalom, hogy visszakérdezek lányként: mi fogjon meg benned, ha szerencsétlen vagy, buta is, nincs humorérzéked, és hogy a szellem mellett a testnek se jusson semmi élvezetes, még csúnya is vagy? (a van pénzed rész annyira nem érdekel, hogy a listába sem veszem be, de azért meg tud hatni ha valaki kifizeti a kávémat)

2018. nov. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Okosnyalóka régen én is tetszettem a lányoknak.Persze nem mindnek,de néhánynak igen.Azóta híztam pár kilót és már nem is nagyon néznek rám a lányok.Régen még volt hogy le is szólítottak,meg dicsértek hogy milyen elegáns vagyok de ez már a múlté.
2018. nov. 26. 18:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!