Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek ha nem tudok...

Mit tegyek ha nem tudok túllépni az exemen már több hónapja, és azóta iszonyú magányosnak érzem magam? 18/L

Figyelt kérdés

Már régebben véget ért a volt barátommal a dolog, nem voltunk sokáig együtt, illetve ő szakított, de békésen váltunk el. Bele voltam életemben először szerelmes, és azóta nem tudom elfelejteni. Már túl vagyok egy elég depis időszakon, most megvagyok a hétköznapokban, de nagyon nyomaszt a hiánya, egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből. Reggel még mindig az első gondolatom, egyszerűen annyira akartam, hogy működjön, de nem ment, és elváltak útjaink. Valószínűleg nem lett volna tartós kapcsolat, mert bár szerettük egymást, komoly gondjai voltak a múltjával és magával kapcsolatban, így jobbnak látta, ha nem húzzuk. Tudom, hogy problémás figura egyébként, de minden gondjával vállaltam volna, teljesen beleszerettem külsőleg-belsőleg.


Tudom, valószínűleg nem is ismertem meg eléggé rövid idő alatt ahhoz, hogy pontosan tudjam, milyen ember, de hihetetlen értékesnek tartom, és egyre jobban hiányzik. Rengeteget sírok, amióta nem beszélünk, vannak nagyon közeli barátaim, de még ők sem tudnak felvidítani. Úgy érzem, elvesztettem valamit az életemből, ami nagyon nagy hatással volt rám, most pedig magányos vagyok a végtelenségig. Az egy dolog, hogy úgy érzem, soha nem fogok akár csak hasonlóan hozzám illő srácot találni, de mint ember is borzasztóan hiányzik.


Bárki tud adni bármi tippet? Fog ez valaha is múlni?



2018. nov. 24. 00:01
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen, el fog múlni ez a bánat.

Nekünk áprilisban lett vége, de már könyebb.


24/f

2018. nov. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
36%
Milyen gondok, illetve problémák voltak a múltjával és magával? Ha nem vagyok túl indiszkrét....
2018. nov. 24. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Engem is érdekelne hogy milyen problémái vannak ha szabad.

Azt meg hogy nem lett volna tartós kapcsolat nem tudhatjátok.Ha viccesen nézzük a mai fiatalok kapcsolata úgy indul hogy "örökkön-örökké" aztán két hét múlva "soha többé"Fordìtott hozzáállás talán fordìtott eredményt szül.Miért nem keresed meg?

2018. nov. 24. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
14%

Azért fáj, mert éretlen vagy érzelmileg. Ha elment, elment, miért kell rinyálni miatta? Nem lesz jobb.


A kisfiú/kislány is sír, amikor az anyuka otthagyja az óviban. Ilyenkor a gyermek még éretlen az óvodához, késik egy évet. Majd jövőre érettebb lesz, és tud anyuci nélkül is lélegezni néhány órát.

2018. nov. 24. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egyértelműn jobb lesz idővel. Ő volt az első szerelmed, érthető, hogy nehezen lépsz túl rajta, ezen mindenki keresztül megy. Ki előbb, ki utóbb.

Csak ne zárj be minden kaput magad előtt. Hagyj esélyt másoknak, ne őt keresd mindenkiben és hidd el, hogy találsz majd valakit, akivel ugyanolyan jól vagy még jobban elleszel. :)

2018. nov. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Gyere össze velem. 19/f
2018. nov. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Olvasás, sport, munka, hobbi

Tereld a gondolataidat. Feladataira koncentrálj.

2018. dec. 3. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Vad-Ász ***** válasza:

Nekem is volt egy rövid kapcsolatom.

Első szerelem volt , csak nem működött a dolog,mivel korkülönbség + màs vilàgnêzet.

Imàdtam, szerelmes voltam belé de megcsalt majd mikor találkoztunk és szétváltunk bemertem vallani nektek hogy sírtam.

(Akkor 19 voltam) (21vagyok most)

Akkor írjuk a tippet is:

.

Nekem is hiányzott , de szép lassan kiköpött, igen furcsa volt egyedül ébredni.

Melohelyetváltottam,belevágtam projektekbe

Lényegében nem hagytam az agyam, hogy rá gondoljon . Így mostanra csak egy emlék.

El fog múlni cica , és tudd hogy csodálatos vagy :)

Ennyit tudok mondani,remélem segítek vele

2018. dec. 3. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem egy két és fél éves kapcsolatom ment tönkre januárban (első szerelem volt). Akkor azt mondta, hogy nem kell, hogy ez örökre szóljon szóval nem adtam frl a reményt. Próbáltam minnél többször keresni, elhivogattam kávézni, segítettem neki mosni, bevásárolni. Május 1 hajnalán vittem neki egy májuskosasat egy neki irt verssel. Júniusban azt mondta, hogy legyen vége az egésznek, augusztusban pedig már mással volt...


Szóval tudom, hogy rohadt nehéz és fogalmam sincs, hogy mi a megoldás. Próbáltam már elterelni a gondolataimat főzéssel, tanulással, sporttal, piálással. A leghatékonyabb a pia volt, de 21 évesen nem biztos, hogy a legjobb ötlet tönkretenni a májat. A szememet duzzadtra, lilára, és ráncosra sírtam. Ezzel is csak azt értem el, hogy csak még selejtesebbnek érezzem magam.


Te viszont biztos, hogy egy gyönyörű lány vagy és hamar találni fogsz olyat, aki megbecsül szeret és te is szeretni fogod őt. Az élet nagyon hosszu és gondolj bele, hogy hogy és hol képzeled el magad 5 év múlva. Esélytelen, hogy akkor is ezután a srác után sírj. A lényeg az, hogy előre nézz és legyenek terveid, céljaid a jövőre nézve. Most nagyon rosszul érzed magad, de az élet megy tovább és muszáj talpra állni. Kitartás és sok sikert!


21F

2018. dec. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!