Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon egyedül vagyok, nincs...

Nagyon egyedül vagyok, nincs kapcsolatom se (nem is volt) mi tévő legyek? Hogyan változtassak?

Figyelt kérdés

Viszonylag fiatal 18/F vagyok, év vesztes vagyok, még nem érettségizem szóval igaziból a dolgozatokra való tanuláson nincs igazán dolgom. Napjaim monotonok és unalmasak, rengeteg szabadidőm van amit legszívesebben egy másik ember társaságában töltenék. Voltak próbálkozásaim de nagyon nincs szerencsém a lányoknál. A nagyon fiatalok találnak meg akiket fájó szívvel el kell utasítanom mert nem akarok börtönbe menni. Beszélgetni néha néha szoktam így random emberekkel, van ilyen facebook csoport de igaziból ettől csak még jobban szánalmasnak értem magam. Nem találok olyan lányt aki közel lakna és velem egykorú lenne... Az a vicc ez és hogy ne legyen nálam magasabb (alacsony srác vagyok ezért ez fontos nekem) nincs nagyon elvárásom. Legyen értelmes, lehessen vele beszélgetni ne a szia mizu menjen. Meg legyen saját önálló véleménye!

Mit mondtok? Ez ennyire lehetetlen lenne? Miért nem találok senkit és miért öl meg a magány? Főleg ilyenkor mikor szünet lesz a suliban meg így hétvégente is nagyon rossz érzés...



2018. dec. 8. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Nézz programokat, amelyek érdekelhetnek, ha van művelődési ház ahol laksz, menj el oda is. Keress olyan hobbikat, melyeket örömmel csinálsz.

Eközben találkozhatsz azonos érdeklődésű emberekkel, ez egy jó kapcsolat alapja lehet.

2018. dec. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Budapest szélén lakom ami már majdnem Pest. Nagyon ritkán vannak itt programok és álltalában ha van akkor megyek. De semmi haszna :( Engem a filmek és sorozatok érdekelnek nagyon, ilyenkor mi van? Moziba járok osztálytárssal, sokszor egyedül is, de nem vettem észre, hogy ez jó ismerkedő hely lenne... Tanácstalan vagyok :((
2018. dec. 8. 19:29
 3/6 anonim ***** válasza:

Azért mert 14 év alattival barátkozol meg beszélgetsz nem kerülsz börtönbe, szexelni meg nem feltétlenül kell, nem csak arról szólhat a kapcsolat.

Sok sikert kívánok, remélem előbb utóbb találsz valakit!

2018. dec. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

"Beszélgetni néha néha szoktam így random emberekkel" Ezt írtam is, nem mondom neki azt, hogy kívül tágasabb, beszélgetek bárkivel akivel van lehetőségem, nem kergetek el senkit nagy a szívem. Csak tudod ez olyan átmeneti úgy is egy idő után vége lesz mert a világ másik felén van meg amúgy is csak poénból beszélgetünk, unalomból. Nem találkoztam még nagyon senkivel így olyannak akivel neten keresztül ismerkedtem meg. Mert messze laknak. Az iskola ahova meg járok fiú iskola szóval esélyem sincs...

Köszönöm szépen a jó kívántságot, úgy legyen! Szurkolok magamnak is, hogy megtaláljam (ehhez szerencse is kell mert élég reménytelen vagyok :D )

2018. dec. 8. 20:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, inkább szerencse kell hozzá meg türelem, mert biztos, hogy egy nap el fog jönni, csak ki kell várni.
2018. dec. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jelenlegi párommal 3,5 éve ismerkedtem meg a "neten" 250 km-re élünk egymástól, és jól működő kapcsolat. Iskolába jár, hosszú 7végén, vagy sulis szünetekkor lejön hozzám, vagy ha hosszabb szünet akkor fele időt nálunk, másik felét náluk töltjük. Szóvaaaal semmi sem lehetetlen ^_^. Ismerkedni bárhol tudsz, elmész egy koncertre, buliba, összejövetelekre, programokra, akár egy boltban is belefuthatsz a shift+ő-be. Csak ne add fel. A kor pedig ne nagyon határozzon meg, marmint, ha 15 és < éves akkor már jó, 3 év nem sok, csak várni kell…

Sok sikert! (⌒▽⌒)

19L

2018. dec. 12. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!