Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért kezdem megszeretni a...

Miért kezdem megszeretni a magányt?

Figyelt kérdés
Eddig szenvedtem tőle,most már sokkal könnyebb így élnem. Nyugalmat sugároz,nincs aki zavarna, azt csinálok amit akarok. Csend van,és nyugalom. Pedig eddig nagyon zavart,meg kellett a társaság,és egy barátnő,de most már nem kell. Ez normális? F
2018. dec. 10. 20:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Üdv a nagybetűs életben, normális, igen, nagyon is.
2018. dec. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rátaláltál egyfajta belső békére, és ezért nem kell folyton mások társasága, tudsz (vagy mersz) magadra figyelni. Nem ártasz vele sem másnak, sem magadnak – jól érzed magad benne (ez a lényeg), ezért teljesen normális.
2018. dec. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én gy vagyok közel 30 évesen. Igaz a munkám, napom abból áll, hogy emberekkel vagyok, így kifejezetten igénylem időnként az egyedüllétet. Akár csak egyedül elmegyek ebédelni vagy hétvégén elmegyek valamerre.
2018. dec. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Normális. A magányt egy ideig az ellenségednek tekinted, aztán megszokod, majd végül örülsz neki, mert hasznodra válik, a benne töltött idő, sok mindenre megtanít. Nem mondom, hogy örökké legyél így, de igen jó, hogy megtapasztaltad ezt a részt is, több lettél, fejlődtél.
2018. dec. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 49 évesen vagyok így,és tök király!Magányos nem vagyok,mert vannak barátaim,jó munkahelyem,kollégáim,de itthon egyedül élek.Nem kell semmilyen társnak a nyűgje,problémái,okoskodásai,és a sok velejáró probléma.Az ötcombú pedig mindig kéznél van :D Hideg sör,zene,szép lakás,kocsi,pénz,jó állás,ezek megvannak,és ez így nekem jó.
2018. dec. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5 vagyok,még annyi,hogy van felnőtt gyerekem,akit segítek,jóban vagyunk,ő már külön él a saját lakásában,amit sok sok munkával összehoztam neki.
2018. dec. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nézd nekem 5 éve minden bajom volt a magánytól, szinte már beteg lettem miatta. Nem sokkal utána lett egy hosszú párkapcsolatom aminek idén nyáron lett vége. Komolyan mondom szinte örülök annak hogy végre van egy kis magány. A munkahelyemen megkapom a társasági életet meg néha szoktunk tölteni kollégákkal, barátokkal pár órás összejövetelt, valahol, a többi időmbe meg örülök hogy csend van meg nyugalom. Az exem sok barátnőjét hívta ide, szinte mindig volt nyüzsgés, és ebbe belefáradtam. A szakításunk oka nem ez volt, köze sincs ehhez. Akkor féltem hogy ez hiányozni fog, de nem egyáltalán nem hiányzik.

Valahogy a párkeresést sem erőltetem, nem is igazán akarom én ezt. Nem rég ismerkedtem egy kedves hölggyel, de akkor rájöttem hogy még nem állok készen egy újabb nyüzsgésre magam körül, főleg hogy neki már van gyereke, és tudom milyen az.

2018. dec. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha alapból nagyon tàrsasàgi ember vagy, azt javaslom ne nagyon hanyagold a kapcsolataidat, ne sokàig legyél ebben az állapotban. Én kb utàlom az emberek 80%át szóval nekem az egyedüllét az maga a megváltás. Jelenleg azt tervezgetem, hogy milliomos leszek (még nem tudom hogyan) akkor vagy veszek egy saját szigetet és oda költözöm, vagy fent a hegyekben építtetek egy kis faházat.. szeretnék minél távolabb lenni mindentől/mindenkitől..


Fél éve még nem ezt mondtam volna, majd megölt a magány, most meg ő a legjobb barátom :)


24F

2018. dec. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én 12 évig szenvedtem töle, s az idei nyár/ösz során sikerült elfogadnom.

26f

2018. dec. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!