Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 23 évesen itt vagyok teljes...

23 évesen itt vagyok teljes kilátástalanságban, öngyilkosságra készülve. Az egyetlen dolog, amely visszaadhatná az életbe vetett hitemet, egy lány szerelme, amely viszont szintúgy reménytelennek tűnik. Szerintetek mitévő legyek?

Figyelt kérdés

Ami a háttértörténetet illeti: nem túl rózsás gyerek- és tinédzserkor, hol jobb, de többségében rossz anyagi helyzet, emellett is végigszenvedett BSc, épp MSc záróvizsga előtt állnék, de már képtelen vagyok tanulni, fizikailag, szellemileg és lelkileg már padlón vagyok... Az életben hiába próbáltam dolgozni, tenni, h jobb legyen, nem csak nekem, többségében másoknak, minden rosszul sült el, mindenben balszerencsés vagyok, többségében visszaéltek a jóindulatommal, lehúztak, becsaptak, a bajban persze a többség magamra hagyott.. A szerelem lett volna az egyetlen dolog, ami az életbe vetett hitemet vissza tudná adni, de sajnos nem régóta ismerem a lányt, egyszer találkoztunk személyesen csak, kb 3 hónapja, azóta ő jár az eszemben, egy ideig neten próbáltam a kontaktot tartani, de most már sajnos ez sem működik... Ezzel a történettel félek letámadni, mert biztosan jönne az elutasítás... Mit gondoltok, mit tegyek? Mondjam el neki ennek ellenére minden mindegy alapon már? Vagy mit tudnék tenni?

Már egyszerűen semmi életkedvem nincs, gyomorideggel fekszek-kelek, nem tudok enni, pihenni, a záróvizsga biztosan bukó lesz, mivel tanulni sem tudok, próbálom annak is a látszatát kelteni..

Ha öngyilkosság, mi az, amely biztos és gyors megoldás?



2018. dec. 16. 22:34
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
2%

Ha én öngyilkos lennék akkor szén monoxiddal ölném meg magam:


[link]


[link]


Fájdalommentes halál és gyors is. Minél kisebb zárt hely, annál gyorsabb.

2018. dec. 17. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
3%
Nem leszel öngyilkos,mert már megtetted volna. Ez csak figyelemfelkeltés ha megnézed. Ezt csak azért írtad ki,hogy rád figyeljenek milyen rossz neked. Mindenkinek vannak életbeli problémái,csak van aki nem hangoztatja. Szóval nem leszel öngyilkos.
2018. dec. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Velem leveleztél hajnali 1 körülig, de már nem tudok írni neked (gondolom törölték a profilod, vagy te magad törölted).

Ha látod ezt a kérdést, és olvasod a válaszom, kérlek írj.

2018. dec. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
67%

Egyébként meg szeretném kérdezni a mocskos patkányoktól, hogy fel fogjátok, hogy a szavaitoknak súlya van? Képes vagy megérteni, hogy ami neked csak egy szabadidôben leírt ostoba troll hozzászólás, az valakinek az életébe kerülhet. Konkrétan belerúgtok a földönfekvôbe, és néhányan még egy pisztolyt is dobtok mellé. Komolyan ennyire embertelen, lelkiismerethiányos fa$zfejek vagytok?

Meg mi az, hogy "hulljon a férgese"?

Mindenkinek más a mentalis bíróképessége. Az emberünknek Szar élete volt, és így végigvitte Az egyetemet. Most megtört és Az emberekhez fordult, akik olyat irnak, hogy 'hulljon a férgese'? Nem tûnt fel, hogy itt nem a kérdezô a férges, hanem ti?

2018. dec. 18. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 7:21-es! Köszönöm, hogy leírtad helyettem is ezt a józanító üzenetet, nekem már nem volt erőm...


Nagyon remélem, hogy karácsony közeledtével ezek a "kedves" :( személyek is elgondolkoznak a karácsony valódi jelentősségéről, arról hogy mit ünneplünk valójában, mire tanított minket (nem a már kiforgatott részre gondolok).

Remélem eljut hozzátok a felebaráti szeretet fogalma is, nem is először az, hogy tudjatok egyáltalán szeretni.

Ha valaki, tök mindegy ki, a szakadék szélén áll, és nyújtja felétek az egyik kezét, nem rátapostok a szorosan kapaszkodó ujjacskákra, " hulljon a férgese" felkiáltással, hanem le tudtok érte hajolni hozzá, és a kinyújtott kezen keresztül felhúzni. Remélem az idei karácsonytok több lesz, mint hogy plázákban rohangáljatok szinte kényszerűen az ajándékokért, majd a listátokon szereplő rokonok nevét áthúzva nyugtázzátok magatokban, hogy őket is letudtátok. Remélem több lesz a sütés-főzésnél, és egyáltalán annál, hogy beszippantson titeket a "karácsony szelleme", ami teljes szeretetlenségben is eltelhet. :(

Kívánom, hogy találjátok meg azt az utat, ami valódi értékeket tud adni, ezáltal úgy átformálja a jellemeteket, hogy ilyen helyzetben életet tudtok menteni és nem elvenni!


Kedves Kérdező remélem átlendülsz ezen a ponton és gyorsan helyrejössz!


Ui. Nem baj ha lepontoztok, ha esetleg negativ hozzaszolasat kapok (nem is mindig nezem mar utana az oldalt), ha csak ember elgondolkozik azon amit írtam, illetve azon amit a kedves Előző írt, már megérte!!

2018. dec. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
19 éves sose volt kapcsolatom, de így őszintén nem is kell :D 23 évesen nem ezen gondolkoznék hanem az utcát ronám valami hátsókerekessel :) Egyből nem fogsz erre gondolni
2018. dec. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Na lett valami?

Nem lehet neked privátot küldeni, mert elvileg törölve lett a kérdező fiókja. A legrosszabb jutott az eszembe.

2021. jún. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!