Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hol találjak párt még szilvesz...

Hol találjak párt még szilveszter előtt?

Figyelt kérdés

Mindenki happy meg minden,én meg olyan magányosnak érzem magam. Nem szeretném így tölteni az ünnepeket. Nem vagyok az a fajta lány,aki lerohanja a srácokat,hogy figyi már,bejössz meg minden,had legyek a barátnőd. Picit régimódi stílusom van, de ne ez legyen már az indok,hogy egyedül töltsem az ünnepeket.

Ti, akik pár nélkül vagytok, nem féltek az egyedülléttől?



2018. dec. 19. 22:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
7%
Engem lerohanhatsz, akkor sem leszek másabb mint ha én írnám a nyitó privit..
2018. dec. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Én már azon gondolkozom, hogy átalszom :D

Egyébként arra nem gondoltál, hogy valami szilveszteri eseményre elmész és majd ott lesz valami? Van ismerősöm, akik így találtak egymásra, már két felnőtt gyerekük van azóta.


24/F

2018. dec. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem félek az egyedülléttől. A kapcsolatot,szerelmet nem lehet erőltetni. Az majd jönni fog a megfelelő pillanatban a megfelelő emberrel. Minnél jobban erőlteted,minnél jobban magányosabbnak érzed magad annál nehezebb lesz...több mint fél éve én is egyedülálló vagyok,de ettől függetlenül boldog. Nem tűzök ki időpontot hogy na most akkor szilveszterig jó lenne valaki(régen így csináltam) majd jönni fog minden a megfelelő pillanatban,nem szabad rágörcsölni. :) 21/F
2018. dec. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
40%
Tinder?
2018. dec. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Áttanulom és átalszom az ünnepeket. :) Az év azzal kezdődött, hogy kidobott az első barátnőm, majd utána még fél évig próbáltam visszahódítani, de nem sikerult. Kb az egész év egyedül és szomorúan telt el, emellett nyilván teljesíteni kellett a suliban is. Még mindig nem vagyok túl azon a lányon, de ha túllennék is akkor sem jutna eszembe sosem, hogy nekem most azonnal barátnő kell, mert nem akarok egyedül lenni. Az nem szerelem. De ez jellemzo a mai fiatalokra, hogy hetente havonta mással...rossz irányba haladunk. Karácsony, szilveszter, szülinap stb. Ugyanolyan nap mint a többi.
2018. dec. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
67%
Én társaságot nem találok évek óta szilveszterre, barátnőről már nem is merek álmodni. Lány vagy, már kaptál 10+ privát üzenetet, neked könnyebb dolgod van, mint nekem, akire a Tindertől kezdve az összes társkeresőn át sz@rnak a nők.
2018. dec. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 he84 ***** válasza:
Hát ne haragudj kérdező, de azért fura ez a határidő szabás és sürgetés,... Nem szabad sürgetni, rágörcsölni semmire se, pláne nem az ilyen ügyekre. Azt hiszed 1-2 hét alatt barátság és főleg szerelem lesz, amiből párkapcsolatod lesz? Ez nem ilyen egyszerű. Az is lehet, hogy aki neked szimpi, ő nem fog beléd szeretni és hidd el, hogy 1-2 hét alatt te se, ezt nem lehet se sürgetni, se erőltetni! Ha meg szimpik is vagytok egymásnak, egyáltalán nem biztos az, hogy szerelem és párkapcsolat lesz belőle és lehet belőle akár egyoldalú szerelem is, ami nem a legjobb. Plusz nem csak párkapcsolatban lehet nem egyedül tölteni az ünnepeket! Lehet azt rendezvényeken, vagy a szüleiddel, vagy barátokkal, vagy a tesóddal, tehát sok mindenkivel. És nem mindenki magányos, aki egyedül tölt valamit.
2018. dec. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem, én nem félek.
2018. dec. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Kedves #7 es válaszoló!


Azt kell hogy mondjam,teljes mértékben igazat adok neked. Valóban nagyon rá vagyok görcsölve az egészre, de annyira egyedül érzem magam, nem hogy párkapcsolatom, igazából olyan sincs ,akit szimplán csak barátként nevezhetnék. Inkább arra görcsöltem rá leginkább,hogy minél előbb kitörjek a magányból.


Köszönöm minden kedves válaszolónak a hozzászólását. Volt akinek priviben válaszoltam,remélem nem gond!

2018. dec. 19. 23:04
 10/17 anonim ***** válasza:
23%

Ezen az oldalon vagy a Badoo-n tudsz ismerkedni. A többi szerintem nem való semmire.

Én tudom, hogy egyedül fogom tölteni ezt a szilvesztert, de lehet még a következőket is.

2018. dec. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!