Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hol találjak párt magamnak?

Hol találjak párt magamnak?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok,és nagyon egyedül érzem magam. Barátaim sincsenek,most munkám sincs jelenleg. Rengetek szabadidőm van,és nagyon unalmasan,magányosan telnek a napjaim. Bulizni nem járok. Mindenképp hosszútávú,tartós,komoly kapcsolatot szeretnék.

2018. dec. 12. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Itt biztos nem találsz magadnak olyat, talán adj fel magadról hirdetést az újságban, ki tudja, egy öreg anyósnak sok szabadideje van, persze ha van elég undorod hozzájuk?:)
2018. dec. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elsősorban jó lenne, ha dolgoznál, az már mindjárt egy közösség. Én személy szerint egy sportegyesületben ismertem meg a páromat, úgyhogy az is egy opció. Emberek közé kell menni, nincs mese, vagy társkeresőzz esetleg.
2018. dec. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Bocs, de szerinted kinek kell egy otthon unatkozó, csóringer munkanélküli??

Nem hinném, hogy a lányok benned látnák álmaik hercegét.

2018. dec. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is iLyen problémáim vannak 22 F
2018. dec. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Regisztrálj társkereső oldalakra és járj el társaságba.Találd meg a hobbidat! Fejleszd a képességeidet bármilyen téren,ami érdekel,mert ha párod lesz,nem lesz rá időd,ha meg még gyereked is,akkor meg még kevesebb időd lesz magadra. Pl. Nyelvvizsga megszerzés.Asztalosság.Sz.gép összeszerelés. Elmehetnél egy tanfolyamra amit munkanélkülieknek szerveznek,szereznél egy szakmát,emberek között lennél,talán párt is találnál.
2018. dec. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Segíthetnél nekünk itthon fát vágni télire. : ) Szóval bárkinek segíthetnél.Önkénteskedhetsz is pl. állatotthonokban,bohóckodhatnál gyerekeknek kórházakban...
2018. dec. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!