Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hol találjak párt még szilvesz...

Hol találjak párt még szilveszter előtt?

Figyelt kérdés

Mindenki happy meg minden,én meg olyan magányosnak érzem magam. Nem szeretném így tölteni az ünnepeket. Nem vagyok az a fajta lány,aki lerohanja a srácokat,hogy figyi már,bejössz meg minden,had legyek a barátnőd. Picit régimódi stílusom van, de ne ez legyen már az indok,hogy egyedül töltsem az ünnepeket.

Ti, akik pár nélkül vagytok, nem féltek az egyedülléttől?



2018. dec. 19. 22:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
kérlek szépen rohanj le és kebelezz be mint az oroszok a Krím-félszigetet
2018. dec. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Így voltam én is, tavaly és lehet most is ez lesz, én sem szeretnék egyedül szilveszterezni. Karácsony egy ismerősnél lesz, de szilveszter nyitott kérdés, tavaly majdnem össze jött egy nővel itt az gyakorikérdéseken de már későn írtam neki. Még van kis idő a keresgélésre és gondom már tényleg sok levelet kaptál!:) Sok szerencsét kívánok!:)
2018. dec. 20. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ milyen memória kártyád van.
2018. dec. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
77%

Akárhol, de tényleg! Egy sima beszélgetésből akár a boltban akár a neten bármi kialakulhat!


Én pont most vagyok túl egy szakításon, én most kifejezettem örülök annak, hogy egyedül vagyok!

A magány és az egyedüllét teljesen más.

2018. dec. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

Én még direkt kikértem* a szilvesztert októberben, hogy legyek full szabad a párom miatt, azaz most már csak exem miatt (október végén lett vége)... Pech :) Először kicsit elanyátlanodtam amikor nemrég pont szóba került kollégák között, hogy: "Na? Ki hova megy aki szabad?". :)


De majd megoldom, max maradok a macsekommal együtt itthon.

40F


*Ügyeleti 24-es munkarendben dolgozom(unk), egy váltásnak mindég kell lennie tőlünk az ojjektumban. :)

2018. dec. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Már a válaszok számából is látszott, hogy hölgy a kérdező xD
2018. dec. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 he84 ***** válasza:
Értelek kérdező, akkor jól sejtettem a problémádat. Ne görcsölj rá, az nem jó, attól csak rosszabb lesz! Ennyire nem kell félni az egyedüllétről, nem valami rossz dolognak kell azt felfogni, legyen szó akár a Szilveszterről, akár bármi másról. Nem ciki, ha egyedül töltöd, nem tilos. Mindenki úgy és azzal tölti az idejét, amikor akivel akarja és/vagy tudja. És ne feledd, mondtam azt is, hogy lehet rokonokkal is, nem kell mindenáron barát, meg párkapcsolat. A többit meg már elmondtam előzőleg.
2018. dec. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!