Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mire lennétek képesek egy...

Mire lennétek képesek egy őszinte ölelésért?

Figyelt kérdés

Mióta nélkülözitek, és miért? Nem meritek megtenni? Mi az, amiért jobbá tenné a napotokat/életeteket?


Kort, és nemet is kérek.



2018. dec. 24. 01:07
 1/9 anonim ***** válasza:
38%

akármikor kaphatok ha akarok, kb nem is kell érte tennem a jelenleginél többet


25F

2018. dec. 24. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Karácsony alkalmából megölellek, ha ezen múlik a boldogságod :D
2018. dec. 24. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
20%
21 éves hím létemre nem tudom milyen érzés lehet ölellkezni? Nem vagyok az a lelkizős, utálom a testi érintkezést, olyan álszent dolog az egész!
2018. dec. 24. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm 3-as, ez is egy vélemény. Csak sajnos rosszul fogalmaztad meg a választ a kérdésre. De én értem ;-)


Megy is a zöld kéz

2018. dec. 24. 01:49
 5/9 anonim ***** válasza:
59%

1, Cserèbe egy talp asszázst tudnèk adni egy nőnek;

2, Pont 2 hete volt egy nagy ölelèsben rèszem, de előtte nagyon hosszú ideje nem volt benne rèszem. Fèlènk, túlságosan introvertált vagyok.

3, Igen, sajna nem vagyok merèsz;

4, Kipróbálni vègre egy megbizhatô társ mellett lenni.<F36>

2018. dec. 24. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem szoktam hiányolni az ilyet pedig rég kaptam már :D 18/F
2018. dec. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
7 hónapja nélkülözöm mióta az égiekhez költözött a párom. Bármit megtennék ha újra megölelhetne!!!!!! Mástól nem kell, nem viselném.
2018. dec. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem szükségem lenne egy őszinte ölelésre + egy őszinte sírásra is valaki vállán. Én sokszor voltam a váll, amin sírtak. Nekem most mégsincs senki, akin megtehetném. Annyira fàj...Nem tudom leírni sem. Annyi rossz történt az utóbbi időben. Nekem is egy közeli hozzátartozó ment el örökre, elvesztettem a munkám, kirúgtak az iskolából, kitettek a sportcsapatból, minden barátom ellenem fordult, nincsenek barátaim, nincs párom, nincs munkám, nincs pénzem. Jó lenne egy nagy ölelés, és egy hosszú nőies sírás. Felemészti a depresszió.
2022. aug. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8-as válaszoló leírta amit szerintem sokunk érez.

Férfiként nagyon sok ember boldogságához asszisztáltam, helyrehoztam kapcsolatokat, segítettem anyagilag, lelkileg mindenkin.

Eredmény, párom elhagyott, barátaim eltűntek,egyedül csellengek.

Ha olyan a helyzet,kimegyek egy budai erdőbe és kibőgöm magam,hogy tudjam tovább tekerni a verklit.Ölelés? Nem is emlékszem már milyen...

2022. aug. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!