Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányosok! Milyen a karácsony...

Magányosok! Milyen a karácsonyotok?

Figyelt kérdés
Nagyon szomorú?

#magány #karácsony #magányos karácsony
2018. dec. 25. 00:25
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
27%
Ha azt mondom igen, örülsz?
2018. dec. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

1#


Nem :(

2018. dec. 25. 00:29
 3/27 anonim ***** válasza:
84%
Milyen értelemben magányosak? Nincs senkim már vagy 6 éve, édesapám végstádiumú rákkal diagnosztizálták ezéven. Nem könnyű. De mit tehetsz. Mész előre...
2018. dec. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
74%
Nekem nem szomorú, reggel bicajoztam 45 kmt (nem egyedül, heten voltunk ), este kirakóztam, csak egy szokásos este.
2018. dec. 25. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
71%
Társas magányban vagyok. Nem vészes. Most is melózok, meg ide írogatok... :-)
2018. dec. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
75%

Hát eléggé szomorú..:/


[link]


Ezt hallgatván, és közben néztem a plafont.

Persze nem egész nap...filmeztem is.

2018. dec. 25. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
81%
Ugyanolyan nap mint az összes többi. Aki egész évben magányos, nincs különösebb oka karácsonykor különösen magányosnak lennie.
2018. dec. 25. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
88%

Én nagyon élvezem,hogy nincs semmi és senki nyűg a nyakamban,pedig nekem "példás" családom van és nincs semmi gond,de mégis,sokkal-sokkal jobb egyedül,az én ütememben,ritmusomban.Hogy úgy néz ki a lakás,ahogy én akarom,az a kaja,amiket én szeretek,minden pillanatban azt csinálok,amit akarok,stb.


Én már december elején megrendeltem az ajándékaimat,amiket akkor nem bontottam ki,a fa alá szépen becsomagoltam mindet és este kibontottam,így mégis újak voltak számomra. Közben a kedvenc illatgyertyáim illata lengte körbe az egész lakást. Sütök és főzök is,végre annyi bejglit eszek,amennyi belém fér,nem kell másnak hagyni( a diós a kedvencem alapjáraton is), volt még sajttorta karamellöntettel, meg kókuszgolyó és raffaello golyók.

Végre csak az enyém volt a kedvenc töltött csirkém és minden úgy volt időzítve,ahogy nekem jó és kényelmes.

Ezáltal nyugodt is a Karácsonyom.


Elkezdtem ruhákat tervezni,megrajzolni őket,szabásmintákat csináltam, legjobb barátnőimmel maratoni beszélgetést folytattunk, éjfél óta pedig filmezek a kényelmes és nagy ágyamban, nasikkal körülvéve.


Holnap az olasz barátaimmal skype-konferencia hívást nyomunk és pár órát elidőzünk így.Aztán szerintem sétálni is fogok,meg estére összedobni megint a vacsorámat. Befekszek a kádba,gyertyafényben,veszek egy hosszú,forró habfürdőt,olvasok is talán,majd még eldöntöm.


Közben pedig folyamatosan írom a terveimet,céljaimat,illetve amihez több pénz kell,arra egy ütemtervet állítok össze.Mivel szingli vagyok,így néha azzal a gondolattal is eljátszok,hogy a jövőbeli barátomat milyen játékos módokon szeretném majd kényeztetni.Mivel ezek tényleg kreatívak,így muszáj lejegyzetelnem,mert van egy pár és nem akarom,hogy később kipotyogjanak az emlékezetemből.De ez csak ilyen kis mellékes apróság, a sok közül.Ezeket csak poénból jegyzem le magamak.



A Karácsonyfámban pedig most épp gyönyörködöm,miközben a laptomonon írok,alapzajnak pedig megy a film.



Bár nekem nem csak a Karácsony ilyen pozitív,hanem kb minden nap. Szerintem ahhoz,hogy jól tudjuk magunkat érezni egyedül is,ahhoz rendben kell lennünk önmagunkkal.Nekem sosem jelentett gondot az egyedüllét,annak ellenére,hogy nagyon erősen vágyom egy egyenrangú partnerre,társra,szerelemre.De amíg nincs,addig elvagyok így is :)

2018. dec. 25. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
52%
hát uccsó te nem vagy százas:D
2018. dec. 25. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
91%

Valóban fel tudom találni magam és nem mástól várom az örömöt az életben.Számomra az a nem százas dolog:)

És nem is egészséges:)

2018. dec. 25. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!