Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti miért vagytok magányosok?

Ti miért vagytok magányosok?

Figyelt kérdés

Leírnátok nekem, hogy mi az oka annak, hogy egyedül vagytok?


Ha nem találtok barátot, barátnőt, akkor magatokban látjátok a hibát, vagy másokban?


Ha nem is akartok senkit, akkor miért nem? Miért döntöttetek úgy, hogy inkább egyedül lesztek?


Én 46 éves férfi vagyok, kb. 10 éve vagyok magányos, szeretnék társat is, és van is pár nő a környezetemben, akik szó szerint kelletik magukat már jó ideje, de valamiért nem jön be egyik se.

Nem mondanám magam különlegesnek, de viszonylag jól tartom magam, józan életet élek, kedves, barátságos fickó vagyok, szeretnek a nők, de valamiért a magam életét szeretném élni, semmi kedvem nincs már máshoz alkalmazkodni.

Társkeresőkön ettől függetlenül fent vagyok, elolvastam millió nő bemutatkozását, mind wellnessbe, színházba, kirándulni szeret járni, én meg szívesebben kertészkedem és a ház körüli munkáimat végzem.

Elvárás a megfelelő egzisztencia is, de én nem vagyok milliomos, szerény életet élek, nincs pénzem több százezres nyaralásokra, drága ajándékokra, vacsorákra.

Kb. ennyi az oka annak, hogy senkim nincs évek óta.



2017. aug. 6. 22:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Hát mi a baj azokkal, akik kelletik magukat?
2017. aug. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Nem igazán tudom megértetni magam a korosztályommal, plusz semmi értelme megbízni másokban, egyszer úgyis hátba szúrnak, ráadásul elég sok mindenre megtanított engem a magány. (:
2017. aug. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
89%
Introvertált típus lehetsz te is szerintem.Én ilyen vagyok, ezért nem kapaszkodom senkibe. Még nem döntöttem el hogy egyedül maradok, de ez is egy opció.
2017. aug. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Kevés volt a sikerélményem, mindig is hajszoltam a csajokat, úgy érzem, ha lazára veszem, akkor nem fog történni semmi. Ezért aktív vagyok, de sosincs olyan, hogy elsőre vonzanék valakit, vagy ha mégis, akkor idővel meggondolja magát. Nem vagyok elég beszédes. Nekem nem a külsőmmel van baj, hanem a beszédességgel. Kevés emberrel tudok igazán elbeszélni, sok társaságban nem találom a helyem, képtelen vagyok annyira levetkőzni az agyamat, hogy olyanokrol beszéljek mint sokan. Ha meg csoda folytán tslálok valakit akin érzem a kölcsönps zonzalmat, azok már "foglaltak", és én nem fogok másokat szakítésra vagy megcsalásra késztetni, hadd éljenek boldogan, én nem aksrok mások boldogságába belerondítani. Szóval most a sok csaj által siránkozésnak nevezett dolgot művelem, szintén kizéró ok nert nemm vagyok érzéketlen, hanem igenis nekem is vannak érzéseim, fájdalmam... a férfi szerintem nem attól férfi, mert minden terhet elbír, harcol, küzd.... de sokak szerint pedig igen. Én ezen a kritériumon bukok meg sokszor, meg a beszédesség hiánya.
2017. aug. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
hat kerdezo, lehet a megszokasod erosebb a nok iranti vonzalmadnal. Valtoztass a napi rutinon, lazulj el egy kicsit es nezd meg ketszer azokat a noket. alkalmazkodni mindig kell, mint ahogy a természetben minden ezt csinalja. Bar en nem mondhatnam, hogy jo tanacsado vaagyok :) en pl azert vagyok most maganyos mert nem fernek be a kepbe a baratok. kell egy kis buli nelkuli elet, hogy elerhessem a celjaimat. tehat nem alkalmazkodom en sem :D
2017. aug. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
92%
Igen, a nők hozzámennek felesègül a hőn áhított gazdag faszihoz, aztán, amikor megkapják az első verèst, akkor szeretőkènt az olyan jólelkű fèrfiakra vadásznak, mint Te...Láttam párat magam körül. Meg aztán valahogy az is a gond, hogy ,,megszokja,, az ember az egyedüllètet ès kèsőbb esetleg emiatt is nehezebben idomul egy társhoz...
2017. aug. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Gyakran vagyok egyedül, de én ezt élvezem, sőt, szükségem van rá. Nem vagyok magányos.


Viszont gyakran van szükségem társaságra. Ilyenkor barátnőzök v család, barátok, vagy csak oróbálok ismerkedni, amennyire lehetőségem van. Ha sehol nem megy, akkor interneten, pl itt.


25f ambivertált

2017. aug. 7. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

"Gyerekkorban" szerzet lelki sérülések. Meg felnőtt korban sok csalódások. Nekem nem kell pasi. Mert minden férfiban az "apámat" meg "anyám" 2 bátyja meg "haverjait" látom bennük. Már eldöntöttem. Szűzen egyedül fogom leélni az életemet. Mert senkire nem vagyok kíváncsi.

30/N

2017. aug. 7. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Azért vagyok magányos, mert nem kellek egy nőnek se.
2017. aug. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Taszító a személyiségem.
2017. aug. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!