Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tehetnék ha elkeseredett...

Mit tehetnék ha elkeseredett vagyok, magányos és munkanélküli?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok. Van egy szakmám és most is tanulok és levelezőn tanulok. Nem találok munkát az iskola mellé, falun élek.


Emiatt állandóan cseszegetve vagyok otthon hogy szedjem már össze magam, pedig mindent csinálok itthon ha már itthon vagyok legyen valami hasznom is.

Elvesztettem a barátaimat és depressziós lettem. Mivel egy barátnőmmel jártam szezonálisan dolgozni a meló is bukott mivel nekem nincs kocsim és messze van.

Egy ember van már csak a párom, aki igyekszik minden szabadidejét velem tölteni, de ez mégsem ugyanaz.


Nem találom az életcélom. Nem tudom mit akarok. Nem tudok előre gondolkodni és a múltban élek. Elbizonytalanodom néha érdemes e egyáltalán tanulni is.

Sajnos segítőkész vagyok mindenkivel ezért sokan ki is használtak...igen tudom akit ki lehet azt ki is fogják...ezért elvesztettem a bizalmam az emberek iránt is. Nincs kedvem emberek koze menni pedig nagyon közösségi ember voltam.


Mit csináljak? Menjek el pszichológushoz? Vagy mit tennétek ebben a helyzetben?


2018. dec. 29. 11:04
 1/5 anonim ***** válasza:
37%
Felnőtt emberként neked kell rájönnöd, hogy mit akarsz az életben. Örülj, hogy van párod! Sokaknak nem adatik meg.
2018. dec. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Laktam falun is,totál lehúzott lelkileg,főleg ha rossz volt minden,még inkább annak tűnt,pénz nélkül minden nélkül.Ha jól rémlik még a biciklimet is eladtam 2 rugóért,ami 20 rugó volt előtte,csak h legyen valami pénzem.Aztán valahogy kölcsön kértem,amiből egy albit ki tudtam venni városban,és visszaadtam utána.Volt ilyen időszakom nagyon régen.Úgyhogy a helyedben azon kattognék hogy tudnék onnan elmenni albiba egy városba,akár egy szobába,akár a barátoddal,mert akkor legalább munkát is találsz,még ha csak egy gyár,az is jó.Mellette csinálhatod levelezőn a sulit.Ez lenne nekem az első.Mondjuk nem tudom hol laksz,de én ahol dolgozom,ebben a városban is élek,ezer munkajáratot indítanak ez okból ahonnan felveszik az embereket még a legkisebb falvakból is,120 km-ről is.
2018. dec. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
11%
Kérdező, van párod, és azt mondod, magányos vagy? Őszintén, van fogalmad róla, milyen az, amikor valaki tényleg magányos, és tényleg senkije nincsen?!...
2018. dec. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%

Ahogy elnézem pár válaszolónak csak a párod maradt meg bennük.


Én is falusi voltam, de én munkát mindég találtam faluba és szerencsére az én falumba 3 gyár is volt és a fizetés sem volt rossz. Jó nekem sokkal könnyebb volt mert fèrfi vagyok és én a kőművestől kezdve a ganézásig válaltam munkát, de gondolom te nő létedre nem végezheted ezeket a munkákat.

Na most ilyenkor jól jön a párod. Nagy lelkitámasz neked és segíthet neked munkát találni.

És most le leszek pontozva, de itt gyarkorin majd jönnek a fiatal kis kamaszok a depressziós nyafogásukkal, hogy neked legalább van párod vagy jönnek azok akik a nőket okolják mindenért. Ahoz, hogy valakinek párja legyen azért tenni is kell.

Sok sikert kèrdező! 19F

2018. dec. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A szüleid tipikus pocsék szülők: 21 évesen azzal sem lenne gond szvsz, h ha csak tanulnál, vidéken meg általában marha nehéz normális munkahelyet találni, van rabszolgamunka a gyárakban meg mehetsz árufeltöltőnek, ha vmi ismerős segít, oszt ennyi.


Nem tudom, mit lehetne erre írni. Nekem sincs már bizalmam az emberekben, egyszerűen borzasztóan nehéz olyan embert találni, aki nem csak akkor van melletted, ha neki kell vmi. Tény, h eléggé különc, meg problémás vagyok, de belőlem sem nagyon kérnek az emberek.


egyetértek az egyik válaszolóval: a barátoddal el kéne költöznötök, mert a szüleid csak lehúznak lelkileg és munkát sem találsz.


pszichológus sztem egy dologra jó: beszélgetésre. azt nem fogja megoldani, h az emberek nagy része alkalmatlan barátnak.

2018. dec. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!