Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek ez tényleg segít?

Szerintetek ez tényleg segít?

Figyelt kérdés
Elég félénk ember vagyok és az ötletem támadt, hogy mi lenne, ha egyből bele ugranék a mélyvizbe. Mit is értek ez alatt? Tehát, félek a magaságtól és mondjuk egyből a félelem leküzdésre az ejtőernyő ugrási módszert választanám. Ez csak példa volt. Mi lenne, ha az életben mindennel ezzel a módszerral csinálnék? Tudom kicsit hülyeségnek hangzik, de kiváncsi vagyok a véleményekre.
2019. jan. 4. 23:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog menni. Az igazság az, hogy sok esetben nem jó egyből a mély vízbe ugrani. Tudom, tapasztaltam. Én klausztrofóbiás vagyok. Képtelen voltam pl liftben közlekedni. 10-dik emeleten laktam 15 évig. De sosem használtam a liftet. Mindig lépcsőztem. De ugyanúgy képtelen voltam CT vizsgálatra menni. Életem során amikor muszáj volt mennem, akkor mindig elkábítottak, és úgy vizsgáltak meg. Egy barátom mondta, hogy jöjjön a mély víz. Beszáll velem a liftbe, és felmegyünk a 10 dik emeletre, majd le. Beszálltam, és elég hamar olyan sokkot kaptam, hogy mentő vitt be a kórházba. A kórházban mondta az orvos, hogy a lehető leghülyébb ötletet kaptam. Ha valaki így kezeli a fóbiáit, akár az életébe is kerülhet. Fokozatosan kell a félelmeinkkel szembe nézni. Majdnem 6 év kellett,hogy liften már feltudjak menni az ötödik emeletig. Vagy ma már képes vagyok repülőre felszállni. ( igen, oda sem mertem a bezártság miatt)
2019. jan. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépem köszönöm a válaszodat! Akkor lehet megkell fontolnom ezt a dolgot, ha nem akarok nagy hülyeséget csinálni.
2019. jan. 4. 23:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Èn is fèlek a sötètben aludni.

(Valami miatt sokkot kaptam)

Pròbáltam ugy aludni,hogy teljes sötètsèg,mert,hogy èn,milyen bátor vagyok,de nem ment..

Fèlhomályban aludtam èvekìg,majd meggnyugodtam...nem fèltem ès ekkor jöhetett a sötètsèg.

2019. jan. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!