Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért jó és miért nem jó...

Miért jó és miért nem jó ismerkedni facebook-on?

Figyelt kérdés
2019. jan. 6. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:
33%
Azért jó mert könnyebb, azért rossz mert utána élőben lehet hogy sokkal nehezebb lesz az illetővel beszélgetni
2019. jan. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%

Azért jó, mert neten közvetlenebb, nyíltabb tud lenni az ember, plusz ha nem jön össze a dolog, nem akkora fájdalom.

Azért rossz, mert neten bárkinek kiadhatod magad, bármivel átvághatod a másikat és a szövegébe szeretsz bele, nem pedig belé. És az önbizalomnak is árt, hogy személyes próbálkozás helyett a könnyebb utat választod.

2019. jan. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
21%

Nem jó.


Rossz. Nem társkereső, mínuszból indul, aki ezt nem érti meg vagy ignorálja.

2019. jan. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igényesebb ember nem ismerkedik facebook-on.

Igényesség alatt a lelki igényességet értem, ami azt jelenti hogy az adott személy felfogja, megérti hogy mi tolakodás, mi az ami átlátszó, mi az ami kinos.

a facebookon ráirogatni néhány kép után valakire, akitől azt várod hogy a te profilodon levő néhány kép után szimptizáljon veled, egy naiv, gyerekes hozzáállás. Plusz rengeteg a potenciális pofára esés.

Mind pasi mind nők részéről jöhet a viszontválasz hogy "Bocsi, van barátom/barátnőm, csak nem teszem ki a profilomra hogy kapcsolatban vagyok"


(csak a korrektség végett dobtam fel hogy mindkét nemmel előfordul a szituáció. természetesen tudom hogy az fb ismerkedők zöme him nemű)


Meg mit mond el egy emberről egy profil?

Én a nulla infónál többet osztok meg magamról, van fenn egy-két kép nyárról, hegymászós, csillagnézős kép, és néhány olyan poszt, amire valószinűleg beállitottam hogy csak ismerősök láthatják. Na, egy ilyen profilból nulla infó derül ki, nulla beszédtéma, akár pasi ire lányra, akár forditva.

Az üres, se eleje se vége, se tartalma se célja tipusú beszélgetésektől meg minden értelmes ember a falra mászik.

2019. jan. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!