Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi a véleményetek a mai...

Mi a véleményetek a mai "trendről"?

Figyelt kérdés

Nekem az bssza nagyon a csőrömet hogy minden egyes normális lányből instaás/snapes kis köpedék lesz mert senki sem fogadja el őket ha másak, ha normálisan öltözködnek/viselkednek és ez nekem nagyon elveszi a kedvem, így már sose lesznek normális lányok se, srácok se.. Nem azt mondom hogy én egy mintapolgára vagyok, káromkodok ha eljárnék itthonról és lenne kivel valószínűleg hülyeségeket is csinálnék, de nem a reggelimet meg a hülye pózolgatós képeimet osztom meg a hülye közösségi oldalakon, nem tátogok és nem csinálok retardált majmot magamból hülye applikációkon, így el se várom hogy valaha valaki elfogadjon (17f) de ami ennél is rosszabb, elkeseredett alapvetően tökre normális aranyos lányok csinálnak magukból ilyen szennyt, öltözködést váltanak ribisen kezenek viselkedni insta/snap stb pózolgatás... Szerintem nagyon szánalmas dolog hogy ez tartozik menőnek meg "trendinek" a korunkbelieknél IS és nagyon elkeserít hogy így már a kicsit épp ésszel gondolkodó lányok vagy otthon ülnek a 4 fal között ahogy én (Még mindíg 17F)

vagy ilyen szégyen szutykot csinálnak magukból elfogadásért és kamu szeretetért cserébe.. Szerintetek ez rendbe van így? Már azon gondolkodok hogy csinálok egy első és utolsó videót az internetre amibe kifejtem ezt hátha valami változik, bár gondolom esélytelen.. Mert szerintem nem én vagyok az egyedüli aki így már nem nagyon szeretne tovább élni e-miatt. Szerintetek el kéne fogadni mindenkinek hogy az emberek 90%-a ilyen? Mert szerintem nem normális...



2019. jan. 7. 14:11
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Hogy lehet hogy nincs normális lány, meg fiú, mikor heti szinten vagy 3x minimum látom ugyanezt a kérdést? Akkor azokat kik írják ki? :O


17 évesen azért temeted el magad, most komolyan azért nincs kedved élni, mert a kortársaid egy része instacelebet játszik? Meg társkeresőzől is...:D

17 évesen semmiről nem maradtál le, nem is értem miért írsz ilyen kétségbeesetten. A felnőtt élet se lesz könnyebb, sokkal nagyobb bajod lesz a munkatársaid személyiségével, mint az, hogy pózolgatnak, meg bulikáznak. Ez van sajnos.

2019. jan. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Szerintetek külföldön nem ezek mennek? Franciaországban fehér sok fehér p1c$a afro és arab kölykökkel foglalkozik már csak, Angliában kerületenként szintén... Ott meg ezért fogják a fejüket, elfelejtették hogy nem Kanadában meg Amerikában vagyunk ahol kb egyenlő arányban meg találja mindenki a magához valót, itt Európában meg másolják a Tengerentúli szokásokat, jelenleg dicsőség ha egy első/másod generációs bevándorolt csávója van valakinek, Ők meg örülnek mert semmit nem kell tenni egy Európai nőért, használja amíg akarja, utána lesz helyette másik a következő alkalommal.


Magyarban pénz központúak már a kamaszok is, életükben nem dolgoztak de nekik olyan valaki kell majd akinek "jó" kocsija van, ha nem Iphoneja van valakinek kinézik, aki meg erején felül kidobál az ablakon százezreket hogy tudjon mivel felvágni, ő lesz a figyelem központjában.



Ma már olyan világ van hogy ha nem tartozol egy szubkultúrához akkor egyedül maradsz örökre, vagy találsz egy olyat aki maga is problémákkal küzd, egészségügyi, lelki, és örülni fog neked hogy foglalkozol vele.


Nem azt mondom hogy állj be a sorba, de hogy ha van egy zenei ízlésed, azzal már tartozol valahova, a többi meg egyénfüggő hogy kinek mire van igénye, tetoválás, hajfonás, raszta, stb.

2019. jan. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Na igen, szánalmasak. Sok ilyen kérdés van ez is igaz, de a legtöbb vagy srác vagy csak kamu és viccből írják ki mert vicces kedvül van. Az hogy 17 évesen semmiről nem maradtam le, ez nem igaz. Legalábbis nekem, mert valljuk be 14 évesen már barátjuk van és lefekszenek valakivel, nekem pedig olyan lány nem kell, az úgy már nem menne nekem. Így ha van is normálisabb nekem való visszahúzódóbb lány, arra elég kevés az esély, elhihetitek hogy nem viccből mondom, mert én is tudom hogy elég kevés az olyan lány akinek van annyi esze hogy ilyen fiatalon még nem feküdt le és nem volt együtt senkivel.
2019. jan. 7. 16:23
 24/27 anonim ***** válasza:

Fura. Még nem feküdtem le senkivel, még komoly kapcsolatom se volt.

Még se maradtam le semmivel. Mégis élvezem az életet.

17/L

2019. jan. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
93%

Furcsa, én sem támogatom az instás lányokat,és én sem részegedek le minden hétvégén 16 évesen,de én valahogy nem tartom ezt olyan nagy dolognak. Miért nem tudod elfogadni hogy ők így élnek? Miért kell ezt olyan nagy dobra verni?


És vannak normális lányok, akik nem sminkelnek, nem buliznak, bár ezzel a kettővel sem értem mi a probléma. Néha bulizik,nem részegedik le,csak becsiccsent, barátkozik, beszelget táncol. Sminkel, es ne úgy képzeld el hogy van rajta 20 kg vakolat,hanem mondjuk kicsi spirál, meg korrektor. Olyan szörnyű lenne ez? Ha van egy értelmes, kedves ,kissé különc lány aki ritkán bulizik, és enyhén sminkel, az rosszabb mint egy rosszindulatú, önző aki semmit sem csinál?



Másrészt ha ennyire féltékeny vagy,senki sem fog megmaradni melletted. Ha jársz valakivel, alapvető hogy bízol benne. Ha pedig nem bízol benne,akkor minek jársz vele? Nem lehetnek fiú barátai? Te viccelsz? Es ha biszex? Akkor semmilyen barátai nem lehetnek, mert te nem engeded?


Szerintem neked elsősorban magaddal van problémád.

2019. jan. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 Miss Endzsi ***** válasza:
Szegény lány, ha tudná, hogy már most mennyi szabály van neki felállítva.
2019. jan. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 moozygoo ***** válasza:
Nem mind ilyen, egyszerűen te csak ezt látod
2019. jan. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!