Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi a véleményetek a mai...

Mi a véleményetek a mai "trendről"?

Figyelt kérdés

Nekem az bssza nagyon a csőrömet hogy minden egyes normális lányből instaás/snapes kis köpedék lesz mert senki sem fogadja el őket ha másak, ha normálisan öltözködnek/viselkednek és ez nekem nagyon elveszi a kedvem, így már sose lesznek normális lányok se, srácok se.. Nem azt mondom hogy én egy mintapolgára vagyok, káromkodok ha eljárnék itthonról és lenne kivel valószínűleg hülyeségeket is csinálnék, de nem a reggelimet meg a hülye pózolgatós képeimet osztom meg a hülye közösségi oldalakon, nem tátogok és nem csinálok retardált majmot magamból hülye applikációkon, így el se várom hogy valaha valaki elfogadjon (17f) de ami ennél is rosszabb, elkeseredett alapvetően tökre normális aranyos lányok csinálnak magukból ilyen szennyt, öltözködést váltanak ribisen kezenek viselkedni insta/snap stb pózolgatás... Szerintem nagyon szánalmas dolog hogy ez tartozik menőnek meg "trendinek" a korunkbelieknél IS és nagyon elkeserít hogy így már a kicsit épp ésszel gondolkodó lányok vagy otthon ülnek a 4 fal között ahogy én (Még mindíg 17F)

vagy ilyen szégyen szutykot csinálnak magukból elfogadásért és kamu szeretetért cserébe.. Szerintetek ez rendbe van így? Már azon gondolkodok hogy csinálok egy első és utolsó videót az internetre amibe kifejtem ezt hátha valami változik, bár gondolom esélytelen.. Mert szerintem nem én vagyok az egyedüli aki így már nem nagyon szeretne tovább élni e-miatt. Szerintetek el kéne fogadni mindenkinek hogy az emberek 90%-a ilyen? Mert szerintem nem normális...



2019. jan. 7. 14:11
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Szóval szeretnéd, ha inaktív lenne social médián, ne sminkeljen, és ne járjon el sehová. Woow. Kegyetlenül unalmas lenne folyton otthon ülni, bár szeretek olvasni, de megőrülnék, ha otthon kéne lennem, nem mehetnék el a barátaimmal ide-oda.

És mindezt azért, hogy ne legyenek megfelelési kényszerei a korosztályát illetően. De azért neked feleljen meg teljesen:D

Biztos, hogy nem szeretnék ilyen unalmas életet.

Te nem a normális lányokat írod le, akiknek van életük, hanem az antiszociálisakat, akik nem vágynak társaságra egyáltalán.

Sok sikert, hogy találj egy ilyen lányt!

2019. jan. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Igen, KB úgy van ahogy mondod. De azért azt ne hidd hogy nem lehetne 1-2 helyre elmenni :) Csak nem ilyen buliba/közösségbe. és igen, biztos van ilyen lány, sokan ki vannak közösítve ilyen módon. Csak az olyanokat nehéz megtalálni mert otthon ülnek és nem a neten élik a kis életüket
2019. jan. 7. 15:08
 13/27 anonim ***** válasza:

17 évesen eldobnád magadtól az életed, holott még bármi lehetnél? Igen, orvos kell.

Beteges azt gondolni, hogy kvázi megtiltanád a barátnődnek, hogy más fiúkkal is fent tartsa a kapcsolatot. Létezik ám a barátság fogalma is.

17/L

2019. jan. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Én mondjuk vénséges vén vagyok, 35 éves nő, de nagyon kiábrándítónak látom ezt én is. Azt meg még inkább, amikor ilyen Vajna Timike-féle vén ...csák csücsörítenek, pózolnak, mint egy debil 13 éves. 13 évesen is gáz persze, de azok legalább gyerekek még, ami némi felmentést ad erre az elmebajra.

Ettől függetlenül nem hinném, hogy mindenki ilyen lenne. Mindig vannak kivételek, de őket pont nem látod, mert nem csücsörítenek. Nekem is van fiatal rokonom, de egyáltalán nem szokott pózolni, nincs is fent Instán, a Face-t sem használja. Van remény.

2019. jan. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Igen, barátság fiuval.. :D Hát ilyenekből azért kösz de nem kérnék. Nincs nekem szükségem csalódásokra.
2019. jan. 7. 15:10
 16/27 A kérdező kommentje:
14-es remény az van. Csak nagyon kicsi. Vénségről pedig még jó ideig szó sincs :)
2019. jan. 7. 15:11
 17/27 anonim ***** válasza:
94%

Fura, nekem vannak fiú barátaim. Igazi csodának számíthatunk. XD

Te kisajátítani akarsz egy lányt, és épeszű lány ilyenbe nem menne bele.

17/L

2019. jan. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Oké, akkor fogalmazzunk így. Nem tudom te hogy állnál hozzá ha a barátod lányokkal chatlegetne dumálgatna :) De nekem ez nem lenne elfogadható.
2019. jan. 7. 15:13
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekem abszolút elfogadható, mivel nem akarom úgy tartani, mint egy kutyát.

Jelenleg nincs kapcsoaltom, és amikor lesz, akkor is ugyanúgy el fogok menni a fiú barátaimmal programokra, vagy közösségekbe, ahol ismerkedhetek.

Van hűség, és van beteges magunkhoz kötés.

Én az előbbit, te az utóbbit pártolod.

17/L

2019. jan. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Tesó, 2019 van... Több mint tíz éve ugyanezeket a mondatokat mondták, sőt még durvábbakat is mert akkor a borzasztó és okádék emo stílus volt a menő.


Hogy a fiatalok a VGA kamerának pózolnak (azt se tudod talán mi az, de jobb is :D), és tolják fel a képeket MyVipre. Hogy a fiúk fiú létükre festik és vasalják a hajukat, a lányok meg vagdossák magukat (igen, erről szólt az emo stílus...). Hogy ha a fiatalok bandáznak akkor az a baj, ha délután 3-tól este 11-ig MSN-en lógnak (az volt régen a chat program) akkor az a baj. Emlékszem az osztálytársaimmal szó szerint sírtunk amikor az egyik "aranyos, normális" lány is emo lett.


Azóta ezek az emberek elmentek fodrászhoz, vettek "unalmas, hétköznapi" ruhákat, nem vagdossák magukat, hanem dolgoznak, sőt sokuk már gyereket is nevel.


Vagy gondolj Amerikára... az 1960-as években a hippik ilyen színes ruhákat hordták, drogoztak, egymás hányásában kúrtak... Ma meg ők a nagyszülők (!) generációja.


Szóval csak azt akartam mondani hogy a jobbak ki fogják nőni az épp aktuális hóbortot, és hogy ez az instás hóbort még nem is a leggázabb a korábbi hóbortokhoz képest...

2019. jan. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!