Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek találhatok valakit...

Szerintetek találhatok valakit, aki segít elfeledtetni velem egy fiút?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretném,ha elmúlna ez az érzés.
2019. jan. 8. 14:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Találhatsz.
2019. jan. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Leginkább egy másik fiú lesz majd az.
2019. jan. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Miért ne találhatnál?

Mellesleg ehhez még csak valaki sem kell. Bármi jó ami lefoglalja a gondolataidat. Munka, hobbi, egy új könyv, stb.

2019. jan. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%

Véleményem az, hogy pszichológust keress, az ő segítségének igénybevételével tudod a kapcsolatot meggyászolni, lezárni. Szerintem fontos az elengedés, elfogadás.

Ha újabb kapcsolatba menekülsz a fájdalom, a magány elől hogy "megmentsen a fájdalomtól", az nem biztos, hogy jó.

2019. jan. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ahj ti lányok, fiatalon mindig szenvedtek valami srác miatt, általába naivság, eltaláltam? :/

Na ezért se volt még barátnőm :D ( :( )

Egyébként nem tapasztalatból mondom, de szerintem ilyenkor magadtól kéne elfelejteni valakit.. Mert mi van akkor ha elfelejted és változik valami, akkor aki melletted áll azt is átvered? Nem sok köze van kapcsolathoz, sőt én max irogattam lányokkal, de általába az ember addig jó ameddig a lány mellett áll, segít és jobb kedvet csinál. utána pedig örülj ha nem gyűlöl meg a semmiért. Keress valami elfoglaltságot, barátnőkkel például csinálni valamit (csak ne bulizgass..) valami normális szórakoztató elfoglaltság?

2019. jan. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Legrosszabb amit tehetsz tulajdonképp. Egy napon jönni fog más, de ha most ezért kezdesz el ismerkedni esetleg össze is jössz valakivel az csak ront a dolgon. Neked sem lesz jobb, és a fiút is kihasználod. A legjobb ha egyedül dolgozod fel, és csak akkor kezdesz ismerkedni ha màr sikerült túllépned rajta.
2019. jan. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Jól kihasználnád a helyzetet utolsó. Bár ha belemennél te is ki lennél használva egy lány részéről elég szépen sajna
2019. jan. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Csak használja ki nyugodtan,legalább nem érzem majd magam ennyire xarul.
2019. jan. 8. 16:31
 9/15 anonim ***** válasza:
De az nem megoldás ha te használsz ki valakit egy srác miatt. Inkább undórító dolog.
2019. jan. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
#8 most ezt nem értem... én csak beszélgetnék Vele, és elütnénk az időt. addig se a múlton szomorkodnánk.. én is ugyanabban a helyzetben vagyok mint a kedves kérdező.. szerintem nincs ebben semmi kihasználás..
2019. jan. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!