Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hol találhatok beilleszkedésre...

Hol találhatok beilleszkedésre képtelen fiatalokat Budapesten?

Figyelt kérdés

Akik egész életükben kívülállók voltak, és nem igazán érti meg őket senki. -- Úgy érzem, csak az ilyen emberek tudnának nekem örömöt okozni, mert a társadalom jelentős részével egyszerűen nem tudok mit kezdeni, és ők sem velem. Viszont az ilyen emberek hozzám hasonlóan otthon ülnek, mert pár órás "kint lét" is leszívja őket. Bolyongjak az erdőkben, hátha szembejön egy sorstárs?


25f



2017. nov. 5. 13:08
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
itt:)
2017. nov. 6. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Való igaz, ahogy egyes írta - "mi" is ezért ülünk itt :(
2017. nov. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Engem is érdekelnének a válaszok, mivel én se tudok beilleszkedni sehova
2017. nov. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
jaja van, hogy néhány percenként frissítem jött e valahová új válasz (1-es)
2017. nov. 7. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is hasonló vagyok, bár nem Pesten. Ha valaki meggyőz, hogy érdemes lenne Pestre utaznom, akkor a távolság nem probléma. Fiúk majdnem esélytelenek ebben, lányok meg nem írnak szimpatikus vagy, találkozzunk üzenetet. Akivel mégis beszélek, azzal nem tudok mit kezdeni, mert először a kva netet erőlteti. A neten látványosan nem tudok, igazából nem is szeretek beszélgetni. Szóval írjatok rám, de ne írjatok rám! :D F
2017. nov. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5, fiúk miért esélytelenek? Mondjuk én is így érzem, de tán pont ez az, ami összeköthet. Mivel én nem ìrhatok rád, ezért írj te rám :P
2017. nov. 7. 14:08
 7/8 anonim ***** válasza:
Irjatok nekem is tiszta magány vagyok, 24F
2017. nov. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Miért vagy tiszta magány? Írd le nekem a sztoridat!
2017. nov. 9. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!