Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Csak engem irritál ennyire?

Csak engem irritál ennyire?

Figyelt kérdés

NAGYON irritál még a TV-be is amikor olyan fajta embereket látok, akik ismeretlenül is KB egymásnak esnek, ez a sok "trendi" és "menőnek" számító emberke, ecsetfejű szinte lánynak öltöző srácok, literszámra sminkelt haspólós, interneten élő pózoló pucsító kis "lányok"..

Csak engem irritál annyira hogy én vagy örökre egyedül maradok, de ilyen tutira nem leszek hogy beilleszkedjek ilyenek közé? Nem változok meg csak azért hogy billeszkedjek ahogy mások, van még korombeli (13-18) akibe még van remény? Jó lenne beszélni már olyanokkal is akik ezt elítélek és nem akarnak ilyenek lenni/változni hogy beilleszkedjenek..



2019. jan. 12. 02:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
95%

Tini korban mindenre van kifogás csak ez ki hat a jövődre. De hogy saját pénzt v megtakarítást se akarj...

A felnőtté válás pofonjait meg letámadnak.

Figyi ha mindenre van kifogásod én inkább hanyagollak.

Csak ha mindent kifogásolsz mindenki inkább egy-két méterrel odébb ál.

Nölj fel mi hamarabb mert durva a pofánvágós valag öklözős élet nem fog kímélni hanem vigyorogni fog :)

2019. jan. 12. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Eddig se kimélt, azt hiszem inkább feladom. Jóéjt.
2019. jan. 12. 04:37
 13/16 anonim ***** válasza:
90%

Még dolgozni se emelted fel a feneked szal nekem ne mondd hogy nem kímél :D

Ne légy már ennyire lusta

2019. jan. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

igen, sok embert irritál, csak van, aki tud tenni ellene, és előbb-utóbb meglesz az eredménye...vagy pozitív, vagy pedig egy semleges.


de te jelenleg semmit nem tettél ellene és nem is akarsz, ahogy a válaszaidból látom. mindenki rosszul gondolkozik, csak te gondolod jól.


ezzel a mentalitással végképp semmi esélyed az előrelépésre.


írtad korábban, hogy neked egy olyan valaki kéne, aki pont olyan "beteg", mint te.

nagy hiba lenne...egy "beteg" ember nem fog kigyógyítani egy másikat semmiből...és a gondolkodásmódod meg igazolja is az okát.


tegyük fel, én is hasonló vagyok, és megismerkednénk. kis idő múlva kiderülne, hogy nem is a világ szar, csak te látod erősen szarnak...végképp nem lennél alkalmas arra, hogy meggyőzz arról, hogy nem is szar...inkább csak találnál valakit, akit lehúzhatsz a saját szintedre. (vagy ha nálad a másik fél rosszabb, akkor ő fog az ő szintjére lehúzni).



ameddig másokat hibáztatsz és kifogásokat keresel, addig felesleges egyáltalán gondolkozni is azon, hogy hogyan lehetne jobb...úgy lenne jobb, ha beismernéd, hogy te vagy túl negatív, és semmi szükség arra, hogy te is csatlakozz a birkák közé az érvényesülés miatt...


csomó embert ismerek, aki enélkül is sikeres és népszerű, pedig nem egy tucat ember.

2019. jan. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Talán magamat kéne hibáztatni azért mert sok kis ribi csak a neten pózolós képekből tu megélni és önbizalmat szerezni? És én tehetek arról hogy nekem ebből a trendi szarokból nem kell? Szerintem ti eléggé félre értettetek, nem akar senki senkit kihasználni, ez nem erről szól.. Azért kell olyan aki hozzám hasonló, mert megért, ahogy ti nem. Aki tudja hogy mivel és kivel van a gond a mai világba, aki nem akar olyan lenni és kiközösített ként se akar megváltozni csak azért hogy az ilyen trendi kcsögök befogadják! Nem vettétek a lényeget.
2019. jan. 12. 13:56
 16/16 anonim ***** válasza:

"viszont nem szeretnék tanulással többet foglalkozni maximum munkához hogy legyen kajára pénzem és ennyi bőven elég. 8 általános köszi elég volt a tanulásból és féreg emberekből"

Márpedig az ilyen közegben nagyrészt ilyen kőegyszerű emberekkel fogsz találkozni, de ha kinyitnád kicsit a szemed látnád hogy ez közel sem a teljes spektrum.

2019. jan. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!