Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Félek, hogy életem végéig...

Félek, hogy életem végéig egyedül maradok, sose lesz kapcsolatom?

Figyelt kérdés

Nem tudom, körülöttem mindenki szerelmes, van aki a 2.,3. kapcsolatában van. Nekem sose volt senki, a srácokkal beszélni, barátkozni is alig tudok. Lefagyok.

Most leszek 1 hét múlva 18 éves és úgy érzem rengeteg mindenről lemaradtam. Attól félek, hogy ez örökké így marad, sose lesz családom. Kezdek kifutni az időből szerintetek?? Nem akarok egyedül megöregedni.


2019. jan. 18. 13:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nyugi,még nem vagy lekésve semmiről! Mindennek eljön az ideje. Csak legyél türelmes.
2019. jan. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
12%

"Félek, hogy életem végéig egyedül maradok, sose lesz kapcsolatom?"


Akkor féljél. Rettegj! 18 évesen kifutottál az időből, nem tudom miről álmodozol...

18 évesen atyavilááág....

Igen, nem lesz családod, nem leszel senki, egy senki leszel az életben, ez van ez jutott neked. Ezt így, 18 évesen már eldöntötted, felteszed a kérdést magadnak. 18 évesen, amikor még előtted az életed azon izgulsz, hogy egyedül fogsz megöregedni.

Mára elég az internetből úgy érzem.

2019. jan. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
27%
Hányszor teszed már fel ezt a kérdést?
2019. jan. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem futottál még ki az időből egyáltalán!

Egyszerűen még nem jött el az ideje még,nem találtad meg a hozzád illőt.

Van nem egy olyan lányismerősöm,akik már huszonévesek,és még nem volt kapcsolatuk,pedig tök normális,helyes lányok.

Szóval,nyugi!Találsz majd te is magadnak valakit egészen biztosan.:)

2019. jan. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Majd rájössz, milyen jó is a párkapcsolat, mikor a krapekod elvárja, hogy főzz, mosogass, na meg takaríts, ő meg csak döglik egész nap.
2019. jan. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Majd ha odáig jutsz, hogy párkapcsolat, együttlakás stb. ragaszkodj a külön pénztárcához. Mindenki magának vásárol be, magára főz, készít kaját, maga után mosogat. Hetente egyszer esetleg kedveskedhetsz neki is kajával, nem többször. Leginkább ezt is csak akkor, ha ő is viszonozza, és legközelebb ő főz. A takarítás is közös, egyik héten te, másik héten ő.


Csak miután már családot alapítottatok, útban van a gyerek, akkor legyen közös kassza, és te, ha úgy gondolod, végezhetsz több házimunkát, mint a leendő párod. De addig semmi kiszolgálás!

2019. jan. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én is KB 1 hét, nekem se volt még senkim (barátnő/haverok) Én csak az elvárásaim miatt érzem úgy hogy már nincs időm, és ennyi volt mert hát 18 évesen (14-18 közötti lány lenne jó) már nem sok olyan lány van aki például tökéletes lenne, ennyi idősen már a legtöbb a neten ribiskedik meg volt már xy barátja strendik stb, ami nekem nem jön be és sose fog bejönni (családot pedig szerencsére nem akarok szóval azzal nem vagyok késve :) ) De ha én is beszéltem már 1-2 normális lánnyal (Úgy hogy neten élőbe egy szó nem jönne ki a számon egy ismeretlennel) akkor te is biztos fogsz találni ilyen embereket, talán te még szerencsésebb leszel én nem egyedül fogod tölteni a 18-at (bár én azt hiszem meg se tartom minek? :D )

Nem futsz ki az időből, de van még időd.

2019. jan. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem vagyok elkésve semmiről.

Bár én 21 évesen is itt tartok.

2019. jan. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én már nem félek ettől, hanem pontosan tudom. Ennyi év után semmi sem történt velem ezügyben, nehéz hinni, hogy valaha nekem is lehet kapcsolatom, akár csak baráti az ellenkező nemmel. Te lány vagy, biztosan lesz egy olyan fiú, aki küzdeni fog érted. 28/F
2019. jan. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Egyesek, hogy lehetnek ennyire gec*k? Annyi gerinc legyen már bennetek, hogy ne bántsátok! Nem érzitek, hogy ilyen lelkiállapotban segiteni kéne és nem bántani? És ha netán hetente felteszi ezt a kérdést, az titeket miért zavar? erre van ez az oldal ti kutya gec*k. gondolom ti is hasonló cipőbe jártok, ha naponta nézitek ezeket a kérdéseket, és már hasonlóságokat is találtok egyes kérdések között, mit pofáztok? remélem veletek is fog így viselkedni valaki, amikor ti tartotok majd ott, ahol segítségre lenne szükségetek
2019. jan. 20. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!