Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Te mit teszel azért, hogy ne...

Te mit teszel azért, hogy ne legyél egyedül?

Figyelt kérdés
Például csak online?
2019. jan. 21. 20:04
 1/9 anonim ***** válasza:

Régi szerelmeket zaklatok. :D Nem, amúgy nem.:) Online még sosem találtam megoldást az egyedüllétre, ilyenkor kimegyek kocsmázni egyet, vagy bulizni, megpróbálom beszervezni magam társaságokba.

Mostmár összeszedtem annyi embert, hogy nem vagyok egyedül. Barátnő, munkatársak, haverok, mindegyikükkel elég baráti kapcsolatot alakítottam ki, szóval mindannyiójukkal szokott lenni programom.

2019. jan. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%
Beszélgetnék de nincs egy mogyoró agyú majom sem akivel érdemes lenne...
2019. jan. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nyitok a világ felé és próbálok minden lehetőséget kihasználni. De igaziból ez nem így működik. Próbálom elnyomni a magányt és mindig csinálni valamit mert nem áll meg az élet. Próbálok a jövőre koncentrálni és egy szebb jövők kialakítani. Nem érdekel sikerülni fog-e, csak az, hogy én megpróbáltam :)

18/F

2019. jan. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Direkt módon elmegyek nyilvános helyekre, kávézóba, moziba, színházba, bevásárlóközpontokba és igyekszem szóba elegyedni emberekkel. Online is tettem lépéseket, de ott többnyire az egyszavas válaszoknál nem kapok többet, az meg semmit sem ér.

Indirekt módon próbálom jobbá tenni az életem, új dolgokat tanulni, fejlődni, jobb állást szerezni, autót, lakást. Ezt egyrészt magam miatt, hogy egyedül is boldognak érezhessem magam, másrészt azért, mert reménykedem benne, hogy ezzel be tudom vonzani a páromat az életembe.

2019. jan. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
GYK-n próbálok visszahúzódóbb, nekem való lányokkal beszélgetni. Kevés sikerrel..
2019. jan. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
8%
Csak online, méghozzá ezen az oldalon próbálkozom, hátha összejön valami. :D
2019. jan. 22. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jó, ezek szerint nem vagyok egyedül :'D
2019. jan. 22. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Interneten próbálok ismerkedni, barátokat, barátot találni, de nem járok sok sikerrel
2019. jan. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Interneten próbálok ismerkedni, gyakorlatilag 0 sikerrel. A való életben kellene, amihez én mindig ügyetlen voltam. Körülöttem egyre többet beszélgettek az emberek egymással, egyre jobban megismerték egymást, mentek a Facebook beszélgetések, találkoztak iskolán/munkahelyen kívül is. Úgy születtek körülöttem a barátságok, hogy észre sem vettem. Ez az ami nekem sosem ment. Sok témáról nem, sokról pedig elbeszélgetek, de semmi nem lesz belőle, kezdeményezni pedig nem tudok, hiába szeretnék valakit nagyon megismerni. Aki engem jobban meg tudott ismerni, ott mindig a másik fél kezdeményezett, ahol én kezdeményezek az halálra van ítélve.
2019. jan. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!