Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem vagyok benne biztos, hogy...

Nem vagyok benne biztos, hogy az exem valaha szeretett-e. Gyenge vagyok érzelmileg, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Fél évvel ezelőtt jöttem szét a barátnőmmel. Az egyik közelibb haverom profil képet változtatott, az exem pedig "imádom" hangulatjellel reagált rá. Tudom, tudom... Ilyen kis hülyeségen miért akadok ki mikor mások éheznek.. De bennem ez a tény megrendíti azt, hogy szerette-e egyáltalán. Mert én szerettem őt. Mikor szétjöttünk, alig egy hónap múlva már volt másik barátja. Amíg együtt voltunk (nem voltam papucs) látszott rajta, hogy boldog. Szerettem őt, azt a személyt aki ő volt. Együttlétünk alatt végig úgy láttam és éreztem, hogy ő is. Viszont az, hogy mielőtt összejöttünk nem csak nekem, de ennek a barátomnak is küldött intim képet, illetve ez az imádom reakció és a többi tény megrendíti a hitemet. Jó barát voltam, határozott, de nem elnyomó. Félek, hogy csak megjátszotta a nagy szerelmet, hogy legyen valaki aki...

Úgy éreztem megtapasztalhattam, milyen az igaz szerelem, és ez vigasztalt a szakítás után is. De most kezdek kételkedni abban, hogy szeretett-e egy pillanatra is. Szeretném hallani más emberek vélemyényét erről. Mi az igazság? Igaz szerelem lett volna, vagy csak naív vagyok? 18/f



2019. jan. 24. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Számít bármit is? Most már amúgy is vége van. Inkább koncentrálj a mindennapi teendőkre
2019. jan. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Szeretett téged, de ez már elmúlt nála és boldog mással.

Veled is az volt és mással is ez lesz, de persze te is boldog leszel mással.


Ahogy elnézem még szereted az exed és fáj neked, hogy mással van. Tudom jól.

Én is hasonló cipőben járok mint te.

Számomra ő volt az első nagy szerelmem és aztán elhagyott egy másik csávóért. Jelenleg nem rég lett egy kapcsolata. Ő boldog és nekem ez elég.

2019. jan. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudom, a jelenre kellene koncetrálni, de ha visszaemlékezem, annyival jobb volt minden. Egyetlen napom sem telt el boldogan a szakítás óta. Nem tudom, lesz-e valaha olyan boldog életem mint akkor..
2019. jan. 24. 20:45
 4/7 anonim ***** válasza:
#1 vagyok. Nekem is elég rossz szakítás óta, de ez van. Emlékszem, hogy a kapcsolat előtt is így éreztem, hogy nem hiszem, hogy leszek boldog/lesz valakim; aztán jött ő és már is volt valakim. Szóval majd jön megint valaki.
2019. jan. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Ha jön :D Sajnos kicsit irigy vagyok azokra akiknek a pár találás könnyen megy. Egyszer ezzel vannak egyszer azzal vannak.

Jó lehet akinek ilyen könnyen megy.

2019. jan. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 Félreértesz. Egyáltalán nem megy könnyen, nem vagyok 10/10-es alpha male, se a közelében; most is egyedül vagyok, ettől független nem érzem kilátástalannak a dolgot, hiszen, ha már valamikor sikerült, akkor miért ne sikerülne megint?
2019. jan. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az egyetlen megoldás ha tiltod a francba. A facebook egy jó és egyben egy nagyon rossz találmány. Ha nem kell találkoznod vele minden nap pl a suli miatt, akkor kb teljesen eltűnik az életedből. Én is letiltottam, amikor megtudtam, hogy összejött egy másik sráccal, de már hamarabb is meg kellett volna tennem. Csak magadat kínzod ha nézegeted. Én fél éve tiltottam le, még mindig nagyon hiányzik minden egyes nap, de sokkal jobb, hogy nem is tudom, hogy él-e még. A közös ismerősöknek is mondtam, hogy ne kerüljön szóba, szerencsére tiszteletben tartják és akikkel beszélek azok mellettem állnak. Az a célom, hogy mikor következőleg összefutunk lássam rajta, hogy megérzi, hogy kit veszített.
2019. jan. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!