Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek? Nem bírom tovább.

Mit tegyek? Nem bírom tovább.

Figyelt kérdés

Nagyon hosszú ez az egész történet. A lényleg talán az, hogy szörnyű életem van, és nagyon szenvedek.

Nem szeret engem senki, nagyon magányos vagyok.

Egy ideig próbálkoztam, de nem vesznek be a többiek. Volt, amikor nyíltan kimondták, hogy nem tartozom közéjük.

Nagyon sok bajom van, de soha senki nem hallgat meg, nem kérdezik meg, hogy vagyok vagy bármi.

Hazajövök az iskolából és egész délután otthon vagyok, hétvégén is. Soha, semmi nem történik. Vagy ha igen, az is csak rossz. Semmi jó nincs már az életemben, és már nincs sok életkedvem. Minden közül az a legrosszabb, hogy ennyire egyedül vagyok. Van amikor már éjszakákat végigsírok.

Nem látok semmi reményt, hogy jobb legyen. Nagyon el vagyok keseredve.

16/L


2019. jan. 25. 14:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi miatt nem fogadnak be az emberek, miben különbözöl tőlük?
2019. jan. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez egy jó kérdés. Én is sokat gondolkodtam rajta. Talán azért, mert visszahúzódóbb természetű vagyok.
2019. jan. 25. 14:24
 3/9 anonim ***** válasza:
Szegènykèm.
2019. jan. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
És úgy gondolod, hogy kizárólag ezért? Milyen problémákkal küszködsz, nem lehetséges, hogy azok is az utadba állnak?
2019. jan. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Úgy érzem, hogy taszítom az embereket. Mintha levegő lennék. Nem vesznek észre.
2019. jan. 25. 14:47
 6/9 anonim ***** válasza:
Először is ne meséld be magadnak ezeket a dolgokat, régen én is be meséltem,felejdsd el, légy pozitív, szerintem menj él dolgozni diák melóra ott meg fogsz ismerkedni új emberekkel jót fog tenni, hidd el, sétálj sokat nekem az is segített, járj moziba, sok sikert :-)
2019. jan. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
39%

Új légkör diák munka, új emberek megismerése de el be csezd legyel

mosolygós ill élet vidám , csinos, barátkozó ...

Igen, vannak szülők akik nem is sejtik hogy milyen nagy a baj.

Sok sikert és kitartás.

2019. jan. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mincs egyetlen jó barátod sem, a lányomnak /15/ neki is csak egy jó barátnője van, de van neki. Nehezen barátkozik, nyit mások fele.

Ne hatagudj de miért közösitenek ki téged?

Ha több ember ugyanúgy gondolkodik , sajna veled van a baj, valtoztas rajta.

2019. jan. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! Már azt értékelem benned hogy vigaszt keresel, hiszen ideírtál. Ez jó kezdet. Te tényleg keresel.Az emberek akik körülötted élnek néha észre sem veszed de hasonló érzésekkel küszködnek mint te. Néha én is így érzek.De igazából ha elgondolkodsz , talán eszedbe jutnak olyan dolgok amiket igenis jól csinálsz. Én kíváncsi lennék mi jut eszedbe ezek közül. És ezek miatt igazán értékesnek tárhatod magad. Te írnál nekem ha bajban lennék és segítségért kiáltanék? Biztos vagyok benne hogy írnál.. Azért jó lenne tudni rólad részletesebben ha van kedved beszélgetni velem írj, kérlek..
2019. jan. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!