Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van valakinek egy jó ötlete...

Van valakinek egy jó ötlete álmatlanságra?

Figyelt kérdés
Már több napja nem tudok rendesen aludni,és nappal úgy érzem magamat mint aki be van rúgva. Hiába próbálok elaludni,nem megy.
2019. febr. 1. 07:43
 1/7 anonim ***** válasza:

mindfulness vagy a utogén tréning, esetleg bármilyen relaxáció gyakorlása.

Ha nem oldódik meg és hetekig fennáll:

[link]

2019. febr. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
Egy kis fizikai meló.
2019. febr. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Citromfűtea nekem segìtett.
2019. febr. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Történt valami mostanság ami kiválthatta az álmatlanság okát például egy új gyógyszer vagy valami a magánéletedben?


Egyébként mozogj, sportolj valamit mert tényleg segít az alvásban.

2019. febr. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ugyanabban az időszakban lefeküdni, és felkelni, ezt fontos lenne beállítani.
2019. febr. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hulla jóga a neve. A lényege, hogy nem mozogsz, különböző pontokra figyelsz, és haladsz.

Jobb oldal, szemöldök közötti pont. Torok mélyedés, solar prexus, tan tien, az összes újjad hegye hüvelyk, mutató...kisújj. könyök. térd. lábon újak hegye, a kisújjig. talp közepe. ja az elfelejtettem a nyelved hegye inkább a fogad közelében legyen ne a szájpadláson.

Aztán jobb oldalra, aztán bal, amig fent vagy folyamatosan. Én mindig elalszok, ennek az a lényege, hogy lekötöd az elméd a figyelem pontok ugrásával a testedhez kötöd, lehet elkalandozol, elméd elvisz valahova ami múlt vagy jövő, és ha ez van és észreveszed térj vissza a test pontokhoz. Azt nm tudom miért, de olyan hihetetlenül jól kialszom magam, amiikor ezt végeztem. Mi djár megnézem a hivatalos nevét, mert van hozzá hanganyag.

2019. febr. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jóga nidra a neve.


A relaxációs hanganyag az alábbi linken elérhető.


[link]

2019. febr. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!