Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nincsenek barataim, így nincs...

Nincsenek barataim, így nincs akivel el lehetne menni bulizni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

21 éves fiu vagyok. A baráti kapcsolataim megszűntek( oszinten nem tudom hogyan és miért, de így alakult, aki meg van az az illető külföldön el) így nem tudok senkit sem elrángatni, hogy jöjjön el velem, hogy valami disco féleségben tudjak ismerkedni.

Már hónapok óta orlodok hogy mindent én rontottam el és minden az én hibám. Szeretnek új embereket megismerni és a “csajozas” sem lenne utolsó dolog.

Most menjek el egyedul? Az ilyen helyekre mindenki csordával jár, így nagyon kellemetlenül éreznem magamat. Mit tegyek? Tegyek le erről és orlodjek tovabb magamban, vagy menjek el?

Köszönöm a válaszokat elore is:)

(Elnézést az ékezetek miatt, telefonról írok)



2019. febr. 4. 21:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
29%
Ne menj ilyen helyekre. Én se járok és jól megvagyok. És ne csajozz, hanem keresd meg azt a személyt akivel le tudod élni az életed. Őt nem ilyen helyeken fogod megtalálni, oda csak a selejt jár.
2019. febr. 5. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Dettó ugyanez 22f
2019. febr. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

Szia. A nevem Roland. Az igazat adom. Ha nem mozdulsz ki, akkor elhalasztod a lehetőségeket. Én szívtam a kábulóst és elveszítettem szépen sorra a barátaimat csak mert nem törődtem a kapcsolatok ápolásával. Valami ilyesmi lehetett a te történetében is ami miatt a baráti kapcsolataid Megszűntek. Valószínűnek tartom hogy félénk vagy az emberi társaságban is. A jó hírem az hogy van megoldás. Ha megteheted kezdj el sport terembe járni. Ha nem teheted meg akkor kezdj el otthon YouTube videók alapján házi edzést csinálni. Időd van mint a tenger. Hogy ez mire jó? Amint a fizikumod változásnak indul, megnő a saját magadba vetett bizalmad. Ezután már lesz bátorságod barátkozni és alkalmad is arra hogy barátnőt szerezz. Mert a csajoknál többet ér egy erős formás test egy nem túl helyes képpel mint egy szépgyerek nem valami férfias kisugárzással.

Mégvalami. Mivel idődből kitelik, kezd el meglepni saját magadat kis kedvességekkel. Egy csoki egy jó film egy jó hideg sör vagy ami számodra jutalom.

2019. febr. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Pont az a baj hogy csordában járnak. Egyszer lementem egyetlen egy emberrel. Egy este alatt vagy 10 pasas akart felszedni. Amikor csordában jártam meg csak olykor egy-egy iszákos suttyó volt. És igenis ezernyi normális lány is van ott. Nem tudsz máshol ismerkedni. Net a sz.r. Barátkozni meg indíts topikot vhol. Láttam már ilyet vki barátot keresett azt kiírta netre. Itt is kiírhatod hova valósi vagy akar e vki barátkozni.
2019. febr. 26. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem írhatnatok, ismerkednék, 21f Somogy megye
2019. febr. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!

Negyedik: ertem hogy a férfi csordak miért olyanok, de én speciel a női csordakat sem szeretem( Nezem kozoluk valakivel barátkozni, mivel inkább egymassal vannak elfoglalva, ami egy baráti társaságnál teljesen ertheto!) és igen is lehet ott jo fej, aranyos lányokat találni. Sajnos nekem ezek nem igen jöttek össze, mivel egyedul nem igen van kedvem elmenni. (Nem tudom milyen női szemmel ha egy olyan csavo akar ismerkedni aki teljesen egyedul van)

Minden álmom újra elmenni ilyen helyekre barátkozni és stb. Remelem meg össze jon ez:)

2019. febr. 26. 21:55
 7/12 A kérdező kommentje:

Nehéz kozoluk valakivel baratkotni*

Elnézést az elírásokért, telefonon néha elfeledkezem megnézni, hogy mindent jól irtam e.

2019. febr. 26. 21:58
 8/12 anonim ***** válasza:
Elmondom neked nagyobb esélyed van a normális csajoknál ha magad mész bulizni. Mert a nők is gyávák a srácokkal szemben. És ha csordában vagytok akkor rátok se mernek nézni a normális csajok. Mert zavarban vannak. Egy egyedül lévő pasas sokkal könnyebben megközelíthető. Nekem már meg se fordul a fejemben hogy nőként csordázzak. Akkor a normális srácok fix hogy elkerülnek. Mert be vannak tojva
2019. febr. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ha egyedül mész nehezebben oldodst fel mintha társasággal mennél..
2019. márc. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

2 hónapos kérdés. Megkérdezhetem, hogy változott-e valami azóta? Én is nagyon magányos vagyok, néhány felszines haverom van és szevasz. Az időm 99 százalékát egyedül töltöm. Sokat gondolkodtam ezen a magány dolgon, és arra jutottam, hogy ez talán a korral jár. Huszonévesen már nincs annyi időnk egymásra mint tizenévesen, pedig ha rajtam múlna ez nem így lenne. :/


24/F

2019. ápr. 4. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!