Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van olyan aki rosszul éli meg...

Van olyan aki rosszul éli meg ha a párja elmegy otthonról?

Figyelt kérdés
Inni több órára
2019. febr. 8. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:
37%
Nagyon utálom, mindig veszekedés van belőle. Az a baj, hogy a férjem tök normális, imádom, de ha piál, elmegy az esze. Nem bír leállni, jópofizik mindenkivel, rohadt idegesítő, ezerszer elmondja ugyanazt, totál megbízhatatlan lesz, semmi nem úgy van, ahogy megígéri. A gyomrom összeszorul, ha megy valahova, mert mindig cirkusz a vége.
2019. febr. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is ugyanígy járok, meg így érzek. Annyira gyomorideg van bennem még akkor is ha csak néha megy. Én este nem hagytam még egyedül és ezért is rosszul élem meg. És amikor haza ér már részeg és én vagyok a rossz hogy nem engedem el, meg nem örülök annak hogy jól érzi magát (nélkülem)
2019. febr. 8. 20:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos, ezt valahogy fel kell dolgozni, mert a tiltással a férfiaknál az ellenkezőjét érjük el. Én a helyedben, amikor megy, szerveznék magamnak programot, mozi, színház, bármi, csak ne otthon ülj egyedül és idegeskedj. Lehet őt meg az fogja zavarni, hogy te is jól érzed magad és nem vele foglalkozol. Mozdulj ki, biztos van valaki, akivel el tudsz menni, neked is könnyebb lesz, hidd el.
2019. febr. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jó is lenne ha tudnék, de falun nem nagyon lehet mit csinálni, másik meg társaságom nincs így marad az egyedül idegeskedés.... mert ha haza jön már részeg és teljesen más ember... agresszivabb meg bunkobb
2019. febr. 8. 22:49
 5/5 anonim ***** válasza:
És te ezt nem érzed egy jelnek arra, hogy le kéne lépni minél hamarabb és új életet kezdeni valakivel, aki nem rúg be és tisztel téged? Vagy megvárod, amíg majd meg is ver?
2019. febr. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!