Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem is annyira hátrányos...

Nem is annyira hátrányos adottságokkal, mégis hogy lehetek ennyire balszerencsés, forever alone?

Figyelt kérdés

Megpróbálom körülírni..

Egy életerős, 20 éves srác vagyok. Nem vagyok egyáltalán bezárkózott, vissza húzódó, de nagyszájú sem. Ha még nem is vagyok 100%-osan önálló felnőtt férfi, de affelé haladok. A külsőmmel szerintem semmi probléma, a testalkatom még előnyösnek is mondható. Nem vagyok se túlzottan komoly, se túlzottan laza, igazából hülyéskedek, ökörködök rengeteget, de igénylem a mélyebb, komolyabb beszélgetéseket is, amit sajna nem sokmindenki tud rólam, sokaknak a tömérdek fa...ság jut eszébe rólam, nem is gondolnák hogy van egy ilyen oldalam is, mint amiről most ti olvashattok. :D Ez valahol persze jó, de sokszor úgy érzem többre van szükségem.

Már nagyon rég nincs senkim, és valahogy az utóbbi időben úgy érzem, nem is akar összejönni ez sehogyan sem. Jóideig megvoltam egyedül, élveztem az egyedüllétet, de pár hónapja már nem érzem jól magam így. Nem mondom hogy mindent megteszek hogy találjak valakit, mert azért nem rohangálok ide-oda hogy "Úristen, csak legyen már valakim.",de ha adódott lehetőség, én mindig megpróbáltam, oda tettem magam, de egyszer sem sikerült még csak egy "randi" szerűséget sem összehoznom egy lánnyal sem. Valahogy mint ha átok ülne rajtam, oké, viccesen hangzik, de egyszerűen egy ideje tényleg akármit teszek, mindig kapufa a vége, és nem értem, hogy miért. Nem azt mondom hogy mekkora Casanova vagyok és hogy mindig össze kellene hogy jöjjön, de azért amikor sorozatra lövöldözöm a kapufákat, akkor azért elgondolkozom, hogy mit csinálhatok vajon ennyire rosszul. Úgy érzem hogy ha valaki az én testemben és az én helyzetemben lenne, teljesen zökkenőmentesen menne neki ez a dolog, de nekem érthetetlen okok miatt valahogy egyszer se sikerül. Ezelőtt, a nem is olyan régi tini koromban ilyennel sose voltak problémáim, valahogy ez nem volt téma hogy összehozzak egy találkozót egy lánnyal. Jó, nyilván rengeteget változtam azóta, mások az igényeim, más szempontok alapján keresem a párom, de azért ez már tényleg hihetetlen hogy ennyire sikertelen legyek.

Nem állnak szét a fülem, megvan az összes fogam, el tudok számolni 10-ig, mi kell még? :D

Viccet félre téve tényleg a megoldást keresem, de valahogy nem akar ez sehogy jobb lenni, nem tudom min kellene változtatnom. Valaki esetleg aki hasonló cipőben jár, vagy volt már hasonló, reménytelennek tűnő időszaka és sikerült kiutat találnia? Csak mert tényleg mint ha örök egyedüllétre lennék ítélve, jó, tudom, 20 vagyok, blabla, de ezt látni kellene milyen balszerencsés vagyok, én is alig akarom elhinni, pedig ebben élek. Próbálom azért pozitívan felfogni és türelmes lenni, de nem egyszerű.

Várom a válaszokat! :)



2019. febr. 13. 18:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%

Egy lánytól egyszer megkaptam tavaly mikor meghívtak egy italra, látod azt azt a srácot? na ő egy Lambo amíg te csak egy Suzuki maradsz, én erre kinyitottam a tárcámat volt benne durván 1,5 -2Milla, a csaj kifehéredet és teljesen ledöbbent, aztán jött bocsánatot kérni, de én elhajtottam.


Aki jól néz ki annak mindig vannak kapcsolatai. Én csak ezt látom mindenhol, persze vannak kivételek olyan belső értékekkel, hogy felülmúlja a külső rondaságokat.



Mit tehetsz elene?


- talán úgy fogod fel az életet, hogy egyedül is jó életem lesz és minden nap úgy élek, mintha az utolsó napon lenne a földön.


Kicsit magamról: A tegnapi nap egy bulizós nap volt és ott ismertem meg tavaly egy leányzót akit nagyon is akartam és a vége sajnos csalódás lett. Én hülye meg folyton azt néztem mikor lesz ott ő....


Próbáld ki a Tindert, társkeresőket.

2019. júl. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Na figyi, én sok lányt ismertem, hasonló problémával küzdöttem mint te, és rájöttem, hogy túlságosan is jámbornak és rendesnek tűntem. Maradj rendes a csajokkal, de ne legyél túlságosan barátságos és érdeklődő mert az a csajok szemében akarva, akaratlanul is úgy jön le, hogy te "puha" vagy, a csajok tudatalattijában úgy jössz le mint egy szerencsétlen aki nem érdekes. Nyilván nem vagy egy szerencsétlen de a lányok már csak így gondolkoznak, kell nekik, hogy a srác kicsit vad, kicsit titokzatos legyen. Számomra a sorsfordító gondolat az volt, hogy eddig én éreztem megtiszteltetésnek ha beszélgethettem a nekem tetsző lánnyal, de utána fejben eldöntöttem, hogy igazából ők örülhetnek ha én hozzájuk szólok és ezután így gondolkoztam. Ez volt 8 hónapja, a csajoknál sokkal sikeresebb lettem, lett egy csini barátnőm is akit eddig nem tartottam volna az én kaliberemnek.
2019. okt. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!