Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan fogadjam el hogy soha...

Hogyan fogadjam el hogy soha nem lesz barátnőm?

Figyelt kérdés
Esélyem sincs rá hogy legyen.Nem akar velem randizni senki.Mindegy hogy itt a neten vagy személyesen hívok el egy lányt a válasz mindig az hogy nem.Úgy gondolom,hogy mostmár minden mindegy.Mindegy hogy mennyit keresek,mindegy hogy továbbtanulok vagy sem és az is mindegy hogy lesz e jogosítványom vagy sem.Mostmár semmi sem érdekel.
2019. febr. 14. 18:40
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Szerintem túlkomplikálod az egészet. Mi az az ok amiért nemet mondanak neked általában?
2019. febr. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Hany eves vagy?

Hogy szoktad kezseni az ismerkedest? Mind eloben , mind neten? Ne egybol tobbet akarj egy lanytol, hanem probalj meg csak haverilag kozeledni fele. Nevettesd meg valamivel, az altalaban be szokott jonni. Ha pl beulos helyen szemelsz ki valakit, akkor pl. Hivd meg italra.

Miket szeretsz csinalni, mi a hobbid? Talan ugy is konnyebb lenne, ha pl a hobbid altal ismerkednel. Van haziallatod? Kutya is pl jo omen szokott lenni, ugy konnyebb csajozni.

2019. febr. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Miss Endzsi ***** válasza:
53%
Nem lehet, hogy az a probléma, mondjuk átlagos külsővel nagyon szép lányokat szólítasz le?
2019. febr. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Miss Endzsi mi azzal a baj ha valaki átlagos külsővel szólít le egy szép lányt?Nem a külső számít.
2019. febr. 14. 19:48
 5/24 A kérdező kommentje:
1-es az hogy mi az oka hogy visszautasítanak azt a lányoktól kéne megkérdezni.Nekem nem mondják meg az okát csak annyit hogy nem.
2019. febr. 14. 19:50
 6/24 Miss Endzsi ***** válasza:
Persze, de gondolj bele, nem túl megszokott, hogy egy szép lány átlagos fiúval jön össze. Szép lányok nagy átlagban előnyös, szép külsejű fiúkkal, férfiakkal vannak együtt.
2019. febr. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Miss Endzsi nekem egy átlagos külsejű lány is nemet mond.Nincs is értelme ismerkednem.Különben is a lányok jelzik egy fiúnak ha tetszik nekik.Nekem nem szoktak ilyesmit jelezni.
2019. febr. 14. 19:55
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

én sajnos így nem tudok mit mondani. neked kell megkérdezni , hogy miért mondanak nemet, ha meg nem mondanak rá semmit akkor azok a lányok taplók.

nem is azzal van a baj, hogy átlagos férfiként szép nőknél próbálkozol, hanem szép nők között is van különbség van aki kedves, és van akinél már elsőre lerí , hogy ez bizony el van szállva magától. lehet, hogy szép de belülről meg rohadt és az ilyen bizony csak egy vele egy szinten lévővel fog összejönni mondjuk aki fizetni fog neki mindent mert egy plázapiccs .. Szóval ha te ezeket a lányokat veszed észre leginkább akik plázacicák ,és akik inkább a pénzre és izmokra mennek rá , akkor ne csodálkozz ha visszautasítást kapsz tőlük. persze ezt se lehet tudni elsőre. viszont a viselkedésből igen, rá lehet jönni, hogy kinél érdemes kezdeményezni.

a többit pedig nem tudom, hogy milyen a személyiséged. ez is nagyban függ. ha van önismereted, bízol magadban akkor nem lesz probléma.

2019. febr. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Én önmagamat adom,ha ez nem tetszik nem tudok mit csinálni.
2019. febr. 14. 20:00
 10/24 anonim ***** válasza:

És milyen vagy, ha kérdezhetem?

nagyjából esetleg elmondod?

2019. febr. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!