Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mennyire normális, hogy...

Mennyire normális, hogy rosszul vagyok a karácsonyi hangulattól és totál lesz**om az egészet?

Figyelt kérdés
Biztos közrejátszik az immáron 24 éve tartó egyedüllétem és sikertelenségem a megkeseredettségemben és lélektelenségemben, de egyszerűen rosszul vagyok, ha karácsonyi zenét, szőrszálhasogató csilingelést és nyáladzást hallok. A karácsonyi rendezvényeket/vásárokat is nagy ívben kerülöm. Szentestén is valószínűleg tanulni fogok, mert megint buktam egy tárgyból és már azt se tudom mióta járok egyetemre, annyira szerencsétlen vagyok. Egy barátnő talán már nem is hiányozna, mert annyira megkeseredett vagyok, hogy szexen kívül nem is tudnék vele mit kezdeni. Persze az is tartana vagy 2 percig (már ha egyáltalán a görbe pö***met sikerülne bedugnom). Úgy érzem, hogy semmi értelme élnem és már minden napom tök ugyanolyan. Túlzás nélkül csak azért van még életerőm, mert tudom, hogy meghalni qrva nehéz és fájdalmas lenne. Akik hasonló cipőben vannak, mint én: ti hogy fogjátok kibírni a karácsonyt?

2017. dec. 23. 18:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%
Teljesen normális. Álszent, szar ,,ünnep".
2017. dec. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
8%

Ennyire senki se nyomi bár ha diplomára törekedsz...érthető, ott vannak ilyenek s utána is.


Tudod, ha sz@rban ugrálsz, sz@ros leszel...mi a teendő? Mi batki?

Lépj ki belőle s haladj másik úton...diploma...az batteg, az kell még.


Ha egy teli pohárba még töltünk, akkor mellé is folyik;) Al Bundy:)

2017. dec. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
54%
Nem az ünnepel van itt a baj, hanem a borzasztó hozzáállásoddal. Borzasztó negatív és megkeseredett embernek tűnsz és hidd el ezt észreveszik az emberek és kerülni fognak. Valamit kezdj magaddal. Én azt tanácsolom, hogy csinálj olyan dolgokat, amivel kilépész a komfort zónádból. Ki kell törnöd ebből az állapotból. Rövid az élet.
2017. dec. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
56%

#3 Nem mindenki sikeres az életben. Ha te is sok ganyén mentél volna keresztül, megértenéd, hogy miben gyökeredzik a pesszimizmus.


Kérdező, nem foglak hitegetni, baromi nehéz dolgod lesz a nők terén, ahogy nekem is. Majdnem veled egykorú vagyok, és nekem sem jött össze még semmi, én sem kapok esélyt. Akkor mégis mi a meredt f***ra kéne optimistának lennem? :/

2017. dec. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
26%

Írod, hogy 24 éves vagy, tegyük fel 100 évig élsz.



"rosszul vagyok a karácsonyi hangulattól és totál lesz**om az egészet"


76 éved , tehát 76 alkalmad van, hogy ez megváltozzon.

2017. dec. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
60%
#4: Azért tudnék mesélni... Ennek ellenére képes vagyok meglátni a dolgokban a jót. Ha ilyen fiatalon valaki így áll az élethez, szerinted arra milyen jövő vár?
2017. dec. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
36%
Fu de jo, hogy nem ismerlek. Ilyen depresszios embereket keruljenek ahogy csak lehet....
2017. dec. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Emberek*
2017. dec. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
89%

Én is így érzek.

De engem pár ember a rondaságom és a szüzességem ellenére még szeret. Miattuk hajlandó vagyok élvezni a karácsonyt.

2017. dec. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nyugi, 72 óra múlva (dec. 26. este), már múlófélben lesz! Azután készülődhetsz a szilveszterre...
2017. dec. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!