Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan fogadjam el hogy soha...

Hogyan fogadjam el hogy soha nem lesz barátnőm?

Figyelt kérdés
Esélyem sincs rá hogy legyen.Nem akar velem randizni senki.Mindegy hogy itt a neten vagy személyesen hívok el egy lányt a válasz mindig az hogy nem.Úgy gondolom,hogy mostmár minden mindegy.Mindegy hogy mennyit keresek,mindegy hogy továbbtanulok vagy sem és az is mindegy hogy lesz e jogosítványom vagy sem.Mostmár semmi sem érdekel.
2019. febr. 14. 18:40
1 2 3
 11/24 Miss Endzsi ***** válasza:
Akármilyen is vagy, azt lehet tovább fejleszteni.
2019. febr. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
52%
Probaltal mar szemezni lanyokkal? Vagy hogy megy a kezdemenyezes? Es hogy szolitod le?
2019. febr. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Nem akarnak szemezni velem a lányok.Ha észreveszik,hogy rájuk nézek inkább elfordítják a fejüket.
2019. febr. 14. 21:35
 14/24 A kérdező kommentje:
10-es semmi különös nincs bennem.Talán pont ez a baj.Nem tudok vonzó lenni egy lány számára sem.Talán túl egyszerű vagyok.És nem is fogok megváltozni.Ilyennek születtem és ilyen is maradok örökké.
2019. febr. 14. 21:39
 15/24 anonim ***** válasza:

Leirod nagy vonalakban hogy nezel ki? Haj? Szem? Alkat? Szemuveg? Magassag? Milyen stilusu ruhakat hordasz?

Es irj magadrol 5 pozitiv tulajdonsagot! Kivancsi vagyok miket emelsz ki.

2019. febr. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
186 cm vagyok,rövid barna haj,átlagos testalkat,kékeszöld szem,nem vagyok szemüveges.Jó tulajdonságaim talán az hogy becsületes vagyok,szerény is,udvarias,illemtudó,most hirtelen ennyi jutott eszembe.
2019. febr. 14. 21:52
 17/24 A kérdező kommentje:
A ruhák semmi különös,ugyanúgy öltözködök mint a legtöbb ember az utcán.Farmer,sportcipő,bakancs,egyszerű télikabát,kötött sapka.
2019. febr. 14. 21:54
 18/24 Miss Endzsi ***** válasza:
Próbálj különféle körökben ismerkedni. Buliban, könyvtár, szakkörökben, csoportokban, edzőteremben.
2019. febr. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Miss Endzsi egyikbe se járok.Pont amiatt mert nincs barátnőm. Nincs kedvem menni sehová kivéve a munkahelyemet.
2019. febr. 14. 22:03
 20/24 anonim válasza:

nya, ez nehéz lesz. Barátokkal hogy állsz? Fontos lenne hogy menj ki nyitott barátaiddal bulizni, csak tanuld meg jólérezni magad és hagyd ezt a depressziós jaj engem nem akar senki szöveget. Önbizalomra van szükséged, szociális készségekre. Jó hír hogy ezeket fejlesztheted. A munkáddal nem sok lányt fogsz megfogni, próbálj vinni az életedbe valami izgalmat de kezeld mint egy hétköznapi dolgot.


Előttem valaki azt mondta, hogy kezeld úgy mint egy barátot. Majdnem igaz, de jobb ha tudja hogy nem barátkozni szeretnél (saját magad friendzone-olod. És nem, ne kérdezd hogy "eljössz velem randizni?" inkább csak "van kedved találkozni egy kávé mellett? Tudok egy jó helyet"... vidéken persze minden más.


Engem például azért szólt meg az egyik barátom hogy "van 500 euró a zsebedben és csorgatod a nyálad az AMG mercire"... ez egy fontos gondolat, de ezt is említették már feljebb.

2019. febr. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!