Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Volt már veletek hasonló?

Volt már veletek hasonló?

Figyelt kérdés

Ugye gyakran kerülnek ki ide olyan kérdések, amikor valaki beszélgetni szeretne, mert nagyon magányos.

Volt már olyan, amikor szerelembe estél vagy nagyon megkedveltél innen valakit?


A magány nagyon érdekes.. néha irracionális cselekedetekre ösztönöz minket. S akik itt válaszolgatnak, szerintem azok túlnyomó része is magányos...ha két magányos ember pedig beszélget gyakran hihetik, hogy pont a másik a problémájukra a megoldás.


Ui: Nyugodtan lehet nekem írni, 22/F

Mindenkinek válaszolok 😝



2019. febr. 17. 15:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
19%
Nem,de volt olyan,aki sajnáltatta magát h nicsn mit enni meg veri az anyja. erre kiderült,hogy jobb élete van,mint sokaknak :D.Szóval ismerkedni nem igazán..... csakis élőben.Attol függetlenül,beszélgetni szabad.
2019. febr. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

#6 Azért, mert elérkezett a pont, hogy személyesebb dolgokról is kérdeztük egymást, én pedig nem akartam vágyni rá.

Ráadásul nem is tudom, hogy néz ki, ő sem, hogy én.

2019. febr. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
3-as válaszoló vagyok. Pár nappal a találkozás előtt a lány bevallotta, hogy fél engem szeretni (holott annyira szeretett mint senki más.) Azóta kerülöm a nőket mert senkit nem akarok még egyszer ilyen helyzetbe keverni.
2019. febr. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

#7-es Achillesz, s mi lett a vége azzal, akit megkedveltél? 🙂

#11-es 😭😭😭 Sajnálom!

#12-es 😕😕 Remélem azért megtalálod vagy megtaláltad már az igazit.

#13-as Kitartást drága barátom 🤟🤟

2019. febr. 17. 15:27
 15/17 anonim ***** válasza:
68%
Volt egy-két ember, aki az írása alapján megfogott, de valahogy nem jutottunk egyről a kettőre és hamar lezártuk a beszélgetést.
2019. febr. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Igen, volt már ilyen.

Pl.: most is van egy haver akivel itt szoktuk dumálni :D.

Amúgy mint mondtad "ha két magányos ember pedig beszélget gyakran hihetik, hogy..."

Miert csak hihetik?


Ha valaki szeretne beszélgetni (esetleg több mint 2 üzenetig eljutni) az nyugodtan írjon rám :D

F/20

2019. febr. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Minden hónapban van valaki akivel elbeszélgetek az élet nagy dolgairól, de mivel ez a téma sem végtelen, így általában amennyiben kitárgyaltuk, és megosztottuk a gondolatainkat autommatikusan lezártnak tekintjük a témát 2-3 napon belül, sohasem tértem ki a magánéletemre, persze mindig a következő lépés ez lenne, ha bárkivel is tovább akarnánk folytatni, de semmi pozitív nincs az életemben. Beszéljek a Depresszióról, meg arról, hogy nem sokáig tervezek élni? Megpróbálnék én ¿normális? hétköznapi dolgokról is beszélni, de ha olyan barátokkal megszakadt a kapcsolatom akikkel 5-8-12 év ismeretségem, témám és közös múltunk volt, akkor egy új emberrel a 0-ról felépíteni eszméletlen nehéz és értelmetlen lenne. Szerintem 5 -ből 4 ember hasonlóan érez, mivel manapság már a tudomány és nem a hit korát éljük, és a tudomány kielégítőbb tényekkel válaszol a lét kérdéseire, mint az elavult vallási próbálkozások a keletkezésünk megmagyarázására. Persze sokkal könnyebb leélni az életet úgy, hogy azt hiszed, hogy majd lesz egy túlvilág, ezért nem is akarom a nézeteiket tönkre tenni, mert az csak gyökeresen felfordítaná az életüket, így egy bizonyos pont után mindenkivel megszakad a kapcsolatom, a való életben és úgy az interneten. Sokszor jelölnek be Steamen játék közben, de semmi sem vonz igazán, semmi nem izgat az életben, mindent láttam majdnem mindent csináltam, sajnos az emberek is sablonossá válnak egy idő után, én magam is, így úgy érzem, hogy már másik ember nem nyújthat megoldást az én problémámra, csak a kötél vagy 4 gramm ólom.🙃
2019. febr. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!